path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Anmi W00 czarny

ID: DRZ-PLS-ANMI-W00-C
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Sugerowana cena detaliczna
1781,04 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne malowane Anmi W00 czarny RAL 9005 / Pol-Skone

Anmi W00 – eleganckie drzwi wewnętrzne od Pol-Skone

Szukasz malowanych drzwi wewnętrznych? Warto bliżej przyjrzeć się marce Pol-Skone, ktora w ofercie ma klasyczne skrzydło drzwiowe w kolorze czarnym z elegancką, niklowaną klamką. Model Anmi W00 wyrożnia także ozdobny frez, ktory dodaje drzwiom stylowego wyrazu i sprawia, że mogą być one ciekawą ozdobą w Twoim domowym wnętrzu.

Rozwiń opis

Drzwi Anmi W00 w kolorze czarnym to bardzo solidna konstrukcja zbudowana na bazie drewnianego ramiaka, ktora został obłożony dwiema płytami HDF z dekoracyjnym frezowaniem. Wypełnienie skrzydła stanowi pełna płyta wiorowa, a zewnętrzna powierzchnia została pomalowana ekologiczną farbą akrylową z palety RAL i NCS. Te cechy sprawiają, że drzwi marki Pol-Skone z całą pewnością spełnią Twoje wymagania, jeśli tylko zdecydujesz się na ich zakup.

Anmi W00 – drzwi wewnętrze dopasowane do Twoich potrzeb

W wyposażeniu standardowym, za ktore nie musisz dodatkowo dopłacać, znajdziesz dowolny rodzaj zamka – np. jednopunktowy, magnetyczny wpuszczany, na klucz, wkładkę lub z blokadą łazienkową. Dzięki wielu opcjom bez problemu dopasujesz drzwi do konkretnego wnętrza – salonu, sypialni czy łazienki. Ościeżnice dostępne są w systemie przylgowym i bezprzylgowym, zaś same drzwi mogą być jedno- lub dwuskrzydłowe. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji