Klamki Tupai

Eleganckie i wytrzymałe klamki Tupai

W sklepie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz duży wybór eleganckich i funkcjonalnych akcesoriów do drzwi, w tym niepowtarzalne klamki Tupai. Ta portugalska marka od blisko pół wieku dostarcza produkty takie jak klamki i elementy okuciowe do drzwi, okien itp. Nasza oferta to stylowe klamki do drzwi wewnętrznych Tupai dostępne w szerokim wyborze kolorów, wzorów i kształtów. Zapraszamy do zapoznania się naszą całą ofertą.

Tupai – producent nowoczesnych akcesoriów drzwiowych

Klamki są nie tylko niezbędnym elementem pozwalającym na wygodne zamykanie i otwieranie drzwi. To także detal ozdobny, dzięki któremu drzwi zyskują odpowiedni styl. W naszym sklepie znajdziesz klamki do drzwi Tupai wykonane z solidnych materiałów gwarantujących niezawodne użytkowanie przez wiele lat. Proponujemy klamki Tupai z następujących kolekcji:

  • Angulus,
  • Classic,
  • 11 MM,
  • 5S,
  • 5S TEXTURE.

W każdej z prezentowanych kolekcji znalazły się klamki Tupai w rozmaitych kształtach i kolorach.

Klamka Tupai – klasa sama w sobie

Bardzo często wydaje nam się, że klamki są o tyle ważne, o ile pozwalają na sprawne otwieranie czy zamykanie drzwi. Mało kto pamięta o tym, że od nich zależy też wygląd drzwi, a co za tym idzie w pewnym stopniu także wygląd danego pomieszczenia. Odpowiednio dobrana klamka pozwoli podkreślić styl, w jakim wykończone jest konkretne wnętrze, dzięki naszym propozycjom uda Ci się z pewnością znaleźć model pasujący do aranżacji Twojego salonu, biura czy kuchni.

Zapraszając do zapoznania się z ofertą zawartą w naszym sklepie, proponujemy szeroki wybór nie tylko kształtu, ale także kolorów klamek. Obok klasycznych chromowanych klamek mamy też modele w odcieniach starego złota, ciepłego mosiądzu, matowego niklu, a także klamki w odcieniach czerni. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na modele błyszczące lub satynowe.

Wybierz swoje klamki Tupai

Klamki są nieodłącznym elementem każdego domu czy mieszkania, nasze propozycje to modele o rozmaitych kształtach, możesz zdecydować się na klamkę o wyraźnie zarysowanych krawędziach lub na egzemplarz o miękkich zaokrągleniach. Mamy modele wzorowane na starodawnych klamkach, zdobione rzeźbieniami, a także klamki dwukolorowe. Oprócz klasycznych klamek mamy też eleganckie gałki do drzwi, także marki Tupai. Do wyboru masz także rozety: prostokątne lub okrągłe. Możesz je kupić w sklepach DDD na terenie całego kraju.