Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> ROCKO VINYL – nowa jakość wśród podłóg winylowych

ROCKO VINYL – nowa jakość wśród podłóg winylowych

2020-06-15

Wśród podłogowych trendów w naszych wnętrzach zdecydowanie zadomowiły się naturalne materiały takie jak kamień czy drewno. Biorąc jednak pod uwagę właściwości użytkowe – coraz popularniejsze stają się podłogi o wysokich parametrach użytkowych – odporne i trwałe powierzchnie, które zapewnią komfort użytkowania przez długi czas. Dlatego też coraz bardziej rosnącym zainteresowaniem i uznaniem w branży wnętrzarskiej cieszą się panele winylowe – głównie z uwagi na fakt, iż łączą w sobie wzornictwo do złudzenia przypominające naturalne materiały z wyjątkowymi właściwościami użytkowymi.
 
Dzięki bardzo nowoczesnej i zaawansowanej technologii panele winylowe, jakie są dziś dostępne na rynku to wysokiej jakości produkty, których oferta stale się rozszerza. Na rynku dostępne są m.in. podłogi winylowe (LVT Luxury Vinyl Tile) lub wersja RCB (rigid core board) oraz najnowsza wersja podłóg winylowych czyli SPC (Stone Powder Composite) do której należą panel z kolekcji Rocko Vinyl.

podłoga podłoga podłoga podłoga podłoga podłoga

Rdzeń paneli Rocko składa się w ponad 70% z naturalnego proszku marmurowego, co znacząco wpływa na stabilność wymiarów podłogi niezależnie od temperatury otoczenia. Panele winylowe Rocko wiernie odwzorowują naturalne struktury drewna lub kamienia. Faktury i kolory w kolekcjach podłóg Rocko odpowiadają aktualnym trendom wnętrzarskim, dzięki czemu możliwy jest wybór idealnej podłogi do właściwie każdego wnętrza. Najważniejszym atutem podłóg winylowych Rocko są jednak ich wyjątkowe właściwości użytkowe:
 
  • panele Rocko Vinyl Są w pełni wodoodporne, dlatego idealnie nadają się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności jak kuchnia czy łazienka. Z powodzeniem mogą zastąpić płytki ceramiczne bez obaw, że rozlana woda spowoduje odkształcenia.
  • specjalna warstwa antypoślizgowa, zapewnia dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zwłaszcza w takich pomieszczeniach jak łazienka czy kuchnia.
  • specjalna warstwa polimerów chroni powierzchnię przed zarysowaniami i uszkodzeniami, dzięki czemu podłoga przez długie lata zachowa nienaganny wygląd. Wysoka, 34. klasa użyteczności pozwala na montaż paneli zarówno w pomieszczeniach domowych jak i intensywnie użytkowanych, także komercyjnych.
  • panele Rocko to świetne rozwiązania dla osób ceniących sobie ciszę i komfort. Są bardzo ciche w użytkowaniu w porównaniu do naturalnego drewna czy kamienia lub paneli laminowanych. Dzięki bardzo dobrej izolacji akustycznej panele winylowe Rocko idealnie tłumią hałasy, odgłosy kroków i innych uderzeń. Posiadają także antystatyczna powłokę, która nie przyciąga kurzu, są więc idealnym rozwiązaniem dla alergików czy chorych na astmę. Są łatwe w utrzymaniu czystości dzięki specjalnej warstwie plamoodpornej.
  • panele winylowe Rocko bardzo dobrze przewodzą ciepło, dlatego nadają się do montażu na ogrzewaniu podłogowym (wodnym i elektrycznym). Są przyjemne i ciepłe w dotyku. Panele Rocko-Vinyl w ponad 70% składają się z marmuru, dlatego też są wyjątkowo stabilne. Tak duża zawartość minerałów pozwala zamontować je przy dużych powierzchniach okiennych czy nawet w oranżeriach, bowiem zmiana temperatury nie będzie powodować ekspandowania (rozszerzania) podłogi. Stabilność pozwala również na montaż podłogi np.na płytkach, ponieważ podłoże nie odkształci się na powierzchni paneli (tzw.efekt telegrafowania). Oba niechciane zjawiska dość często występują w standardowych podłogach LVT.
  • prosty w obsłudze zamek 1click 2go pure pozwala na łatwy montaż bez konieczności użycia profesjonalnych narzędzi. Nie trzeba stosować podkładu. Panele winylowe można układać na starej podłodze, również glazurze, pod warunkiem, że podłoże jest równe. Właściwości użytkowe paneli winylowych dają możliwość zastosowania ich w całym domu. Nadają się do salonu, kuchni, przedpokoju i łazienki. Są też idealne do pomieszczeń użyteczności publicznej jak szkoły, przedszkola, biura czy urzędy, czyli wszędzie tam , gdzie podłogi są intensywnie użytkowane.
  • podłogi Rocko-Vinyl to także nowa jakość wykończenia – panele pokryte są warstwą polimerów, które zabezpieczają warstwę dekoracyjną. Powierzchnia jest przyjemnie matowa, z ładnie zaznaczonym usłojeniem. Na rynku dostępnych jest mnóstwo dekorów zarówno drewnopodobnych, jak i kamiennych. Podłogi są produkowane w technologii zadruku cyfrowego, dzięki czemu wzornictwo jest szczegółowo dopracowane i zróżnicowane w ramach jednego dekoru – możemy ułożyć do 14 m² podłogi bez powtórzenia poszczególnych desek.
ZOBACZ OFERTĘ PODŁÓG ROCKO VINYL

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>