Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> Nowe rozwiązania od DRE!

Nowe rozwiązania od DRE!

2017-10-01

Producent drzwi DRE z dniem 30 października wprowadza nowe produkty oraz rozwiązania technologiczne, które zostaną zaprezentowane w najnowszym katalogu 2/2017.
Wśród nowości znajdziemy:
  • Drzwi wewnętrzne wejściowe antywłamaniowe SOLID RC2 (klasa RC2, izolacyjność akustyczna Rw=32dB. W standardzie skrzydła: rama z klejonki iglastej; wypełnienie płyta wiórowa pełna; krawędź prosta z obrzeżem gr. 1,5 mm; zamek listwowy wielopunktowy; 3 zawiasy trójdzielne; płyta zewnętrzna HDF z folią aluminową. Ościeżnica stalowa dostępna w czterech kolorach i dwóch wykończeniach.
  • Ościeżnica stalowa hybrydowa - nowe rozwiązanie w ofercie, które łączy solidność konstrukcji metalowej z funkcjonalnością pozwalającą na pełną zabudowę ościeża z zastosowaniem elementów ościeżnicy MDF wykończonych laminatem CPL. Ościeżnica hybrydowa przeznaczona jest do drzwi wejściowych SOLID i ENTER, jednak z powodzeniem można ją zastosować przy drzwiach wewnątrzlokalowych przylgowych.
  • Ościeżnica stalowa - wykonana z blachy stalowej niskowęglowej o grubości 1,5 mm, lakierowana proszkowo po stronie wewnętrznej i zewnętrznej. Ościeżnica stalowa zatąpi w ofercie dotychczasową ościeżnicę metalową.
  • Dodatkową ofertę stanowią systemy przesuwne: system naścienny SPAZIO CD oraz kaseta ościeżnicowa PA 125 mm
* szczegóły oferty dostępne w sklepach DDD Dobre Dla Domu

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.