Panele Podłogowe Krono Original Super Natural

Krono Original Super Natural

Panele Super Natural, od Krono Original to jedna z popularniejszych kolekcji podłóg laminowanych oferowanych przez tę znaną i cenioną markę. Prezentowana kolekcja wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale również naturalnym wyglądem, który imituje w bardzo udany sposób naturalne drewno. To pozwoli Ci cieszyć się eleganckim wykończeniem swojego wnętrza, bez konieczności poświęcania nadmiernej ilości czasu na utrzymanie podłóg w idealnym stanie.

Wyjątkowe i eleganckie podłogi z serii Super Natural

Prawdziwe drewno nie nadaje się do wszystkich pomieszczeń domowych. Dlatego doskonałą alternatywą są laminowane panele podłogowe Krono Original. Wybierając kolekcję Super Natural, otrzymujesz podłogę dającą efekt naturalnych drewnianych desek. Dzięki zaawansowanej technologii druku cyfrowego, podłogi laminowane z tej kolekcji odzwierciedlają wygląd i fakturę drewna w najdrobniejszych szczegółach. Posiadają też powłokę antybakteryjną.

Matowa powierzchnia połączona z połyskującymi porami charakteryzującymi strukturę powierzchni paneli z prezentowanej kolekcji, nadaje podłodze naturalnego wyglądu. Dostępna kolekcja dekorów sprawia, że z łatwością znajdziesz kolor i wzór pasujący do Twojego indywidualnego stylu i aranżacji wnętrza Twojego domu. Projektanci postawili tu na naturę, dlatego możesz wybierać spośród dekorów takich jak np. dąb Sherwood, dąb Aspen, Sosna Outback i wielu innych odcieni inspirowanych naturą.

Solidne panele od Krono Original

Panele podłogowe powinny posłużyć przez lata, dlatego warto przyjrzeć się serii Krono Original Super Natural. Okładzina została wykonana z solidnego i odpornego na uszkodzenia materiału, dzięki temu podłogi są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto kolory paneli są odporne na blaknięcie pod wpływem działania światła słonecznego, dzięki czemu można cieszyć się idealnie wyglądającą podłogą przez naprawdę długi czas.

Nie bez znaczenia jest też prosty sposób instalacji, panele łączą się za pomocą systemu 1clic 2go. Ten innowacyjny system zdecydowanie przyspiesza proces układania – możesz zainstalować taką podłogę samodzielnie. Panele podłogowe Krono Original Super Natural to podłogi laminowane, które są wysoce odporne na zarysowania, plamy oraz uszkodzenia, a także łatwe do czyszczenia, co sprawia, że są idealne dla rodzin z dziećmi lub zwierzętami domowymi. Seria Super Natural to panele o grubości 8 mm i klasie ścieralności AC4 z czterostronną fugą, co oznacza, że można układać je z powodzeniem także w miejscach o sporym natężeniu ruchu, ot choćby w korytarzu czy przedpokoju.

Zobacz też nasze inne produkty