Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Sublime

Prezentujemy unikalną kolekcję drzwi Sublime dostępną w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całym kraju. Poznaj wyjątkowy design i funkcjonalność. Zobacz zainspirowane najnowszymi trendami wnętrzarskimi, drzwi wewnętrzne Sublime marki Pol-Skone. Solidna konstrukcja i trwałość koloru to zaledwie przykładowe argumenty przemawiające za zakupem drzwi z tej właśnie kolekcji.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne Sublime

Kolekcja Sublime to połączenie nowoczesnego wzornictwa z innowacyjnymi detalami. Drzwi te sprawdzają się doskonale nie tylko z czysto praktycznej perspektywy, ale również wspaniale prezentują się jako istotny element dekoracyjny każdego wnętrza. Materiały, które zostały użyte do produkcji drzwi z serii Sublime są starannie wyselekcjonowane pod kątem trwałości i estetyki. Solidny drewniany ramiak i stabilne wypełnienie z płyty pełnej, a do tego trzywarstwowy system malowania, gwarantują najwyższą trwałość na wiele lat.

Kolekcja Sublime obejmuje drzwi wewnętrzne wykończone subtelnymi, stylowymi frezowaniami według różnych wzorów do wyboru oraz jeden model A0 w wersji klasycznej bez frezowań. Dzięki temu klienci mają szeroki wybór i możliwość dopasowania drzwi do swoich indywidualnych preferencji. Poza estetyką, drzwi Sublime zapewniają także wysoką funkcjonalność, sprawiającą, że korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe.

Postaw na sprawdzoną jakość

Drzwi prezentowanej kolekcji Sublime to nie tylko wyjątkowy styl, ale także solidna jakość. W zależności od wybranego modelu mogą być wyposażone w zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy), wpuszczany na klucz, na wkładkę lub do blokady łazienkowej.

Drzwi Sublime mogą być ozdobione stylowymi frezowaniami – w zależności od preferencji możesz zdecydować się na węższy bądź szerszy frez. Bogata kolorystyka RAL i NCS sprawia, że kolekcja Pol-Skone Sublime to drzwi malowane charakteryzujące się nie tylko niebanalnym stylem, ale także wyjątkowo trwałością i łatwością utrzymania w czystości. Całą prezentowaną kolekcję możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej DDD, a na zakupy zapraszamy stacjonarnie do naszych sklepów partnerskich znajdujących się w wielu polskich miastach.