Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Sonata

Poznaj idealne drzwi wewnętrzne z kolekcji Sonata od Pol-Skone – obejrzysz je na stronie DDD Dobre Dla Domu, a kupisz w sklepach partnerskich w całej Polsce. Kolekcja drzwi wewnętrznych Sonata to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i nowoczesny design. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a dzięki bogatej ofercie kolorów i wzorów można je dopasować do każdego wnętrza.

Stylowa i niepowtarzalna kolekcja Pol-Skone Sonata

Seria Sonata zachwyca nie tylko jakością wykonania, ale przede wszystkim różnorodnością stylów. W prezentowanej kolekcji znajdziesz drzwi wyposażone w aluminiowe dekory w postaci wąskich pasków umieszczonych w pionie lub poziomo na powierzchni skrzydła. W zależności od wybranego modelu są to dekory o szerokości 25 mm i 10 mm w kolorach – czarny mat, chrom mat, miedź mat lub złoty.

Drzwi wewnętrzne Sonata to udane połączenie prostego designu i klasycznego wzornictwa z nowoczesnym podejściem. Do ich wykonania wykorzystano materiały wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i styl. Prezentowana kolekcja wyróżnia się eleganckim wzornictwem i nowoczesną estetyką spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Solidne drzwi wewnętrzne do Twojego domu

Prezentowane skrzydła drzwiowe mogą być montowane zarówno w ościeżnicy stałej jak i regulowanej. Wyposażenie standardowe drzwi Pol-Skone Sonata to zamek jednopunktowy (sys. przylgowy) lub magnetyczny (sys. bezprzylgowy) wpuszczany, na klucz na wkładkę lub do blokady łazienkowej.

Jeżeli szukasz nowych drzwi w eleganckim stylu, które staną się prawdziwą ozdobą Twojego domu, koniecznie zapoznaj się z serią Sonata. Marka Pol-Skone to gwarancja najwyższej jakości zawsze w atrakcyjnej cenie. Wszystkie drzwi prezentowane na stronie DDD Dobre Dla Domu możesz kupić w partnerskich sklepach stacjonarnych DDD w Polsce. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu online z wybranym salonem sprzedaży DDD.