Drzwi wewnętrzne DRE Supreme Soho

Kolekcja drzwi DRE Supreme Soho to esencja nowoczesnego minimalizmu w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Gładka powierzchnia, subtelne frezowania i ukryte zawiasy tworzą niezwykle elegancki i szykowny design, który zachwyci każdego miłośnika współczesnych trendów wnętrzarskich. Wybierz coś dla siebie spośród modeli pełnych lub przeszklonych z bezpieczną szybą klejoną matową, lub przezroczystą, aby idealnie dopasować drzwi do charakteru Twojego domu.

Główne cechy drzwi DRE Supreme Soho

Drzwi Soho charakteryzują się gładką powierzchnią i delikatnymi frezowaniami, które nadają im minimalistyczny i nowoczesny wygląd. Czarna ramka SLIM oraz szprosy w przypadku drzwi z przeszkleniami prezentują się wyjątkowo interesująco, podkreślając subtelny charakter drzwi. Zawiasy drzwi Soho są całkowicie ukryte, co dodatkowo podkreśla ich minimalistyczny charakter i czyni je niezwykle estetycznymi oraz sprawia, że stają się integralną częścią ściany.

Prezentowane w naszej ofercie drzwi z kolekcji Supreme Sohomarki DRE dostępne są w pięciu modnych kolorach: białym, czarnym, niebieskim ciemnym, jasnym szarym i oliwkowym ciemnym – wszystkie w wersji matowej. Dzięki temu możliwe jest łatwe dopasowanie odpowiednich drzwi do każdego wnętrza. Matowe wykończenie dodaje drzwiom elegancji i szyku, a także jest odporne na zarysowania i ślady palców.

Do produkcji drzwi Soho wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Sosnowy ramiak wypełniony jest płytą wiórową, co zapewnia trwałość i stabilność drzwi. Z kolei użyte do wykończenia folie MAT są odporne na zarysowania i zaplamienia – nie powstają na nich także odciski palców.

Wybierz drzwi DRE z kolekcji Supreme Soho

W kolekcji Soho znajdziesz drzwi rozwierane, przesuwne i dwuskrzydłowe, to pozwala na dopasowanie ich do różnych potrzeb. Do wyboru modele przylgowe i bezprzylgowe, można je montować na ościeżnicach stałych i regulowanych. Dodatkowo drzwi z prezentowanej kolekcji można spersonalizować, wybierając spośród różnych okuć, klamek i szyb.

Drzwi Soho to idealny sposób na stworzenie nowoczesnego i stylowego wnętrza, aczkolwiek sprawdzą się także w przypadku wnętrz o bardziej klasycznym charakterze. To nie tylko piękno, ale również funkcjonalność i bezpieczeństwo. To idealny wybór dla osób, które cenią najwyższą jakość i nowoczesny design. Zainwestuj w drzwi DRE Supreme Soho i stwórz wymarzone wnętrze, które będzie zachwycać przez lata!