Drzwi wewnętrzne DRE Riva

Drzwi wewnętrzne DRE Riva – elegancja i funkcjonalność w Twoim domu

Kolekcja drzwi wewnętrznych Riva cenionej marki DRE to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego designu. Jeśli więc szukasz drzwi, które łączą sobie elegancję i nowoczesny design, to bez wątpienia musisz obejrzeć modele z kolekcji Riva. Firma DRE, ceniona za innowacyjne podejście do produkcji drzwi, prezentuje serię, która nie tylko spełnia najwyższe standardy jakości, ale również stawia na luksus i unikalność. Sprawdź jak wiele modeli z prezentowanej kolekcji możesz obejrzeć online na stronie DDD.

DRE Riva – jakość i styl

Drzwi Riva powstają z materiałów najwyższej jakości. Rama skrzydła wykonana jest z drewna iglastego i wypełniona płytą wiórową otworową. Rama z wypełnieniem obłożona jest obustronnie solidną płytą HDF. Na szczególną uwagę w przypadku prezentowanej kolekcji zasługuje to, że są to drzwi dwukolorowe. Poszczególne egzemplarze wykonane są w dekorze np.biały mat z możliwością wyboru dekoru wstawki.

Skrzydła dostępne są w szerokiej gamie kolorów i w różnych wariantach wstawek. Dzięki temu z pewnością bez trudu odnajdziesz drzwi, które będą pasowały do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Skrzydła drzwiowe Rivia dostępne są w wersji przylgowej i bezprzylgowej.

Nowoczesne rozwiązania do Twojego domu

Drzwi Riva są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na skrzydło wyposażone w zamek na klucz zwykły, blokadę łazienkową, wkładkę patentową lub zamek oszczędnościowy. Dzięki temu zapewnisz sobie optymalny poziom prywatności w wybranym pomieszczeniu.

Dodatkowo, drzwi DRE Riva dostępne są w wersji z zawiasami ukrytymi, które nadają im jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu. Skrzydła mogą być wykończeniu w okleinie DRE-Cell lub 3D. Jeżeli chcesz zamontować skrzydło Riva w łazience możesz dodatkowo zamówić podcięcie wentylacyjne oraz kratkę wentylacyjną. Tuleję wentylacyjną oraz trzeci zawias do opcji przylgowej otrzymasz bez dopłat.