Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Nostre

Kolekcja Nostre to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy poszukują drzwi wysokiej jakości łączących w sobie doskonały design i trwałość. Firma Pol-Skone znana jest z dbałości o detale oraz innowacyjnego podejścia do produkcji drzwi. Jeżeli więc szukasz drzwi wewnętrznych, które będą idealnie pasowały do Twojego wnętrza, koniecznie zapoznaj się z ofertą dostępną do wglądu na stronie DDD Dobre Dla Domu.

Nowoczesny design i estetyka

Drzwi z kolekcji Nostre wyróżniają się nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami wnętrz. Prezentowane w naszej ofercie drzwi wewnętrzne dostępne są w wielu wzorach, rozmiarach i okleinach do wyboru. Możesz zdecydować się na drzwi pełne lub przeszklone, a w tym drugim przypadku, masz do wyboru wiele wzorów przeszkleń. Niezależnie od tego, czy poszukujesz drzwi do nowoczesnego apartamentu, czy może raczej do tradycyjnego wnętrza, w kolekcji Nostre z pewnością znajdziesz wiele propozycji skrzydeł drzwiowych.

Wszystkie drzwi sygnowane marką Pol-Skone cechuje solidne wykonanie, co gwarantuje wytrzymałość i funkcjonalność oraz bezproblemowe użytkowanie na wiele lat. Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości oraz precyzyjnej technologii produkcji drzwi z kolekcji Nostre są nie tylko niezawodne, ale także odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz eksploatację. Drzwi z tej serii to inwestycja, która zapewni Ci spokój i komfort na długie lata.

Idealne drzwi do Twojego domu

Drzwi wewnętrzne Nostre to przede wszystkim solidna konstrukcja: drewniany ramiak jest wypełniony solidną płytą pełną. W wersji przeszklonej uzupełnione są białym, matowym szkłem o grubości 4 mm. Kolorystyka powierzchni Lamistone, CPL oraz Silkstone dostępna jest w kilkunastu kolorach do wyboru. Większość jest inspirowana odcieniami naturalnego drewna takimi jak dąb delano czy orzech segato, ale są także skrzydła białe, czarne oraz antracytowe.

Każde skrzydło drzwiowe z kolekcji Nostre dostępne jest w wersji przylgowej i bezprzylgowej. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją drzwi wewnętrznych Nostre marki Pol-Skone. Obejrzysz je online, natomiast zakup wybranego modelu możliwy jest w sklepach stacjonarnych naszych partnerów w całej Polsce. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące asortymentu, skontaktuj się z wybranym salonem sprzedaży DDD Dobre Dla Domu.