Panele podłogowe Quick Step Majestic

Panele podłogowe Quick Step Majestic

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pomieszczenia w domu czy mieszkaniu jest bez wątpienia podłoga. To tak oczywiste, że czasem nie zdajemy sobie z tego sprawy. Z racji, że jej zakup i montaż to zwykle spory wydatek, warto wybrać taki materiał na podłogę, aby posłużył przez jak najdłuższy czas. W ofercie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz duży wybór paneli podłogowych w tym wyjątkową kolekcję, czyli panele podłogowe Quick Step Majestic. Efektowne panele laminowane tej znanej i cenionej marki cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród wymagających klientów.

Podłogi laminowane seria Majestic

Panele Quick Step z serii Majestic wyróżniają szerokie i długie deski, mające wymiary 205 × 24 cm. Wielkością i fakturą dorównują deskom wykonanym z naturalnego drewna, przez co prezentują się naprawdę doskonale. Oryginalna faktura na powierzchni paneli imituje strukturę desek, co sprawia, że pod względem wizualnym, panele Quick Step nie mają sobie równych. Należy też podkreślić, że naturalny wygląd łączy się tu ze zwiększoną odpornością na wodę. W związku z czym panele Majestic nadają się do układania w kuchni, w przedpokoju czy w łazience.

Panele Quick Step Majestic są bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania pęknięcia czy odgniecenia, powstające pod wpływem ciężaru. Powierzchnia paneli z prezentowanej serii jest wyjątkowo łatwa w pielęgnacji oraz czyszczeniu, z powodzeniem można ją zmywać używając standardowych detergentów.

Kolekcja Majestic do Twojego domu

Prezentowana kolekcja Quick Step Majestic to wyjątkowe panele, których naturalny wygląd sprawia, iż wyglądają naprawdę doskonale. W ofercie sklepów DDD Dobre Dla Domu można wybierać spośród bardzo wielu wzorów. Szerokie deski dostępne są w kolorach naturalnego drewna – poczynając od bardzo jasnych takich jak na przykład dąb leśny beżowy poprzez różne odcienie brązu aż po naprawdę ciemne panele takie jak dąb pustynny szczotkowany ciemnobrązowy.

Naturalny wygląd i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że panele Quick Step Majestic sprawdzą się świetnie w wielu aranżacjach. Będą pasowały zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i do pomieszczeń utrzymanych w stylu tradycyjnym, a nawet do salonu czy kuchni retro. Podłogi Quick Step to doskonała alternatywa zarówno dla klasycznych parkietów, jak i do podłóg układanych z terakoty lub płytek ceramicznych. Duży wybór kolorów sprawia, że możesz ułożyć je w całym domu, a dzięki temu, że są odporne na wodę, sprawdzą się równie dobrze w salonie, sypialni, czy kuchni. Zobacz wszystkie panele Quick Step Majestic dostępne w sklepach DDD DOBRE DLA DOMU w całej Polsce.

Zobacz też nasze inne produkty