Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Inter-Amber

Wśród wielu eleganckich i funkcjonalnych modeli drzwi dostępnych w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całej Polsce znajdziesz także wyjątkową kolekcję drzwi wewnętrznych Inter Amber. Ta niepowtarzalna linia, która została stworzona przez renomowanego producenta Pol-Skone, wyróżnia się niebanalnym stylem i dbałością o detale. Jeżeli więc szukasz właśnie odpowiednich drzwi, które staną się także ozdobą Twojego wnętrza, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dostępną do wglądu na stronie DDD.

Elegancja i wyrafinowanie drzwi Pol-Skone

Drzwi Inter Amber dzięki starannie dobranym detalom emanują elegancją i niepowtarzalnym stylem. Są one nie tylko funkcjonalnym elementem wnętrza, lecz również wprowadzają do niego subtelny akcent wyrafinowania. W zależności od Twoich indywidualnych preferencji możesz zdecydować się na drzwi pełne lub drzwi przeszklone – ta druga wersja dostępna jest w wielu wariantach.

Kolekcja oferuje różnorodność wzorów i kolorów, co pozwala dostosować drzwi do indywidualnych upodobań i charakteru wnętrza. Dominują tu kolory naturalnego drewna takie jak dąb sonoma, jesion kawowy, orzech. Dzięki temu bez trudu znajdziesz tu skrzydło drzwiowe idealnie wpisujące się w styl Twojego domu. W kolekcji Inter-Amber znajdziesz modele pasujące zarówno do łazienki, sypialni czy biura.

Innowacyjne materiały i technologie

Marka Pol-Skone to producent, który z powodzeniem wykorzystuje materiały najwyższej jakości, co pozwala zapewnić nie tylko estetykę, ale także trwałość. Drzwi z kolekcji Inter Amber to połączenie tradycji z nowoczesnością – zostały one zbudowane z ramiaka drewnianego, który obłożono dwiema gładkimi płytami HDF.

Drzwi Inter Amber nie tylko zachwycają designem, lecz także zapewniają wysoką funkcjonalność. Prezentowane drzwi dostępne są w systemie przylgowym, bezprzylgowym oraz w wersji przesuwnej. W zależności od wybranego modelu w drzwiach zamontowana może być szyba ze szkła białego lub brązowego albo szyba przezierna o grubości 4 mm.