Drzwi wewnętrzne DRE Galeria Alu

Drzwi wewnętrzne DRE z kolekcji Galeria Alu

Kolekcja Galeria Alu sygnowana marką DRE to synonim nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie designu i funkcjonalności. Produkty tej renomowanej marki w mistrzowski sposób łączą elegancję, solidność i nowatorskie technologie. Prezentowane drzwi wewnętrzne z kolekcji Galeria Alu to nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale także materiały najwyższej jakości użyte do ich wykonania, co gwarantuje nie tylko doskonałą trwałość, ale także nowoczesny wygląd Twoich nowych drzwi. Zapraszamy do zapoznania się całą z ofertą dostępną na stronie internetowej DDD.

Perfekcyjne wykonanie i niepowtarzalny styl

Nie będzie większej przesady w tym, jeżeli powiemy, że każdy model z kolekcji Galeria Alu marki DRE, to prawdziwa perełka designerska w świecie drzwi. Rama skrzydła drzwiowego została wykonana z drewna iglastego i wypełniona płytą wiórową otworową, którą obłożono obustronnie płytą HDF. Elementem wyróżniającym prezentowaną kolekcję są dekoracyjne wstawki aluminiowe o szerokości 8 mm.

Oferta DRE to drzwi dostępne w wielu wersjach – prezentowane modele z kolekcji Galeria Alu możesz kupić w wersji przylgowej, bezprzylgowej lub do systemów przesuwnych. Okleina skrzydeł drzwiowych z prezentowanej kolekcji dostępna jest w kilkudziesięciu okleinach róznego typu, dzięki czemu bez trudu znajdziesz model, który będzie pasował do aranżacji Twojego wnętrza.

Galeria Alu: wyjątkowe drzwi do Twojego domu

Wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych to nie tylko kwestia estetyczna – należy tu wziąć przede wszystkim pod uwagę funkcjonalność. Materiały, z których zostały wyprodukowane drzwi prezentowanej kolekcji, cechują się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że posłużą Ci one przez długi czas. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że drzwi DRE Galeria Alu stanowią doskonałą izolację akustyczną, w związku z czym pozwolą Ci zachować optymalny poziom intymności, w każdym pomieszczeniu.

Duży wybór wzorów i kolorów drzwi z prezentowanej kolekcji sprawia, że bez trudu odnajdziesz model, który będzie pasował zarówno do salonu, sypialni, jak i pokoju dziecięcego, a nawet do łazienki. Wszystkie modele możesz obejrzeć online, a kupisz je w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całej Polsce.