Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Estato

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Estato – elegancja i nowoczesność w Twoim domu

Drzwi wewnętrzne to nie tylko element funkcjonalny, ale także estetyczny. Stanowią one ważny element wyposażenia Twojego domu, dlatego warto wybrać takie, które będą dopasowane do Twojego stylu i potrzeb. Jeśli szukasz drzwi, które łączą w sobie elegancję i nowoczesny design, to drzwi wewnętrzne marki Pol-Skone z kolekcji Estato będą doskonałym wyborem. Kupisz je w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całej Polsce.

Kolekcja Estato – postaw na jakość

Drzwi wewnętrzne z serii Estato wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Skrzydło drzwiowe to drewniany ramiak wypełniony płytą otworową, która zapewnia stabilność i trwałość. Front skrzydła pokryty jest 3-warstwowym systemem malowania, który gwarantuje trwałość koloru na wiele lat. Do tego, w wersji z przeszkleniem, bezpieczna, hartowana szyba w kolorze biały mat lub szkło laminowane w kolorze białym albo czarnym.

Drzwi Estato charakteryzują się niepowtarzalnym i bardzo eleganckim designem. Skrzydła dostępne są w szerokiej gamie kolorów RAL i NCS, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. Drzwi dostępne są również w wersji pełniej lub z przeszkleniem, które nadaje im lekkości i nowoczesności, a także pozwala doświetlić pomieszczenie, w którym zostaną zamocowane.

Wygoda i funkcjonalność – poznaj kolekcję Estato

Kolekcja drzwi Estato to modele, które są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. Możesz zdecydować się na drzwi w systemie przylgowym, bezprzylgowym lub przesuwnym. Nowoczesny design sprawia, że modele z kolekcji Estato pasują świetnie do każdego wnętrza.

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Estato – idealny wybór dla osób, które szukają do swojego domu drzwi eleganckich, nowoczesnych i funkcjonalnych. Prezentowane modele drzwi można obejrzeć online lub w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu na terenie całego kraju. Zaufaj marce, którą pokochało już tysiące klientów i postaw na drzwi z kolekcji Estato, w których udało się połączyć niebanalny design i solidne wykonanie. To drzwi, które zachowają swój wygląd i funkcjonalność przez długie lata.