Panele podłogowe Quick Step Classic

Panele podłogowe Quick Step Classic

Elegancka podłoga, która nie tylko doskonale się prezentuje, jest łatwa w czyszczeniu, a przede wszystkim jest wytrzymała i posłuży przez lata, jest marzeniem wielu naszych klientów. W ofercie DDD znalazł się wybór bardzo wielu paneli podłogowych znanych marek, a wśród nich to szczególna uwagę zasługują panele laminowane Quick Step, a zwłaszcza kolekcja Classic. Jest to idealne połączenie naturalnego wyglądu, wysokiej trwałości i rozsądnej ceny. Zapraszamy do obejrzenia serii Classic na naszej witrynie.

Kolekcja Classic, czyli panele najwyższej jakości

W każdym pomieszczeniu podłoga odgrywa niezwykle ważną rolę i to od jej koloru, a także stanu zależy, w jaki sposób odbierana jest aranżacja danego wnętrza. Dlatego, wybierając panele podłogowe do swojego domu, należy zwrócić uwagę na to, aby nie tylko pięknie się prezentowały, ale także, żeby były funkcjonalne, wytrzymałe i odporne na zadrapania czy wodę. I takie właśnie są laminowane panele podłogowe Quick Step Classic.

Podłoga jest bazą, tłem dla wszystkich innych elementów wyposażenia pomieszczenia. Z racji tego, że ułożenie podłogi zajmuje sporo czasu i nie ukrywajmy, jednak sporo kosztuje, nikt nie zmienia paneli, zmieniając kolor mebli. Dlatego warto zdecydować się na panele w jak najbardziej uniwersalnym odcieniu, które będą pasowały do zmieniających się aranżacji. Kolekcja Classic to odcienie naturalnego drewna, czyli kolory ponadczasowe pasujące zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i do pomieszczeń utrzymanych w stylu tradycyjnym.

Panele Quick Step Classic – dlaczego warto właśnie je wybrać?

Kolekcja Classic podobnie jak wszystkie inne panele laminowane i winylowe sygnowane marką Quick Step to przede wszystkim doskonała jakość. To produkty, które służą przez lata wyglądając doskonale, nawet jeśli są bardzo intensywnie eksploatowane. Seria Classic to solidne deski zabezpieczone za pomocą technologii Scratch Guard, sprawiającej, że panele są bardzo odporne na ścieranie. Klasa użyteczności oznaczona symbolem 32 mówi nam, że mogą być układane także w przestrzeniach narażonych na intensywną eksploatację.

Ponadto są to panele pokryte unikalną hydrofobową powierzchnią zabezpieczającą je przed działaniem wody. Dzięki temu można z powodzeniem układać je także w kuchni, a nawet w łazience. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor, aby podłogi w Twoim mieszkaniu zachwycały wyglądem i służyły przez lata niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dąb naturalny nocny, czy szary dąb mglisty, możesz mieć pewność, że Twoja nowa podłoga będzie wyglądała doskonale.

Zobacz też nasze inne produkty