Drzwi wewnętrzne Invado Bianco

Kolekcja drzwi wewnętrznych Invado Bianco to połączenie nowoczesnego designu z ponadczasową elegancją. Prosta, geometryczna forma skrzydeł całkowicie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza. Biały kolor natomiast doskonale odbija światło, optycznie powiększając pomieszczenia. To idealne rozwiązanie dla miłośników skandynawskiego minimalizmu.

Wysoka jakość wykonania

Drzwi Bianco wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Skrzydła pokryte są trwałą, okleiną, odporną na zarysowania i uszkodzenia. W ofercie znajdziesz modele przeszklone oraz pełne – są to tak zwane drzwi modułowe, co oznacza, że skrzydło drzwiowe nie stanowi jednolitej, gładkiej płaszczyzny.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Drzwi Bianco są dostępne w wersji pełnej oraz przeszklonej, co pozwoli Ci znaleźć model dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Skrzydła pełne zapewniają maksymalną prywatność i wyciszenie, dlatego są idealnym rozwiązaniem na przykład do sypialni. Natomiast egzemplarze wyposażone w skrzydła przeszklone wpuszczają do pomieszczenia więcej światła, będą więc doskonałym elementem wyposażenia salonu.

Dostępne modele

Kolekcja Bianco oferuje szeroki wybór modeli drzwi, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są drzwi drzwi przylgowe lub bezprzylgowe. Poza tym drzwi z kolekcji Bianco Invado można zamówić w różnych wymiarach i konfiguracjach.

Podsumowanie

Drzwi wewnętrzne Invado Bianco to doskonały wybór dla osób, które szukają eleganckich i funkcjonalnych drzwi do swojego domu lub biura. Wysoka jakość wykonania, nowoczesny design i szeroki wybór modeli sprawiają, że drzwi Bianco będą idealnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Najważniejsze informacje:

  • prosta, geometryczna forma,
  • wysoka jakość wykonania,
  • trwałe, lakierowane okleiny,
  • funkcja otwierania/zamykania za pomocą klucza, klamki lub zamka magnetycznego,
  • szeroki wybór modeli.

Jeżeli szukasz nowoczesnych drzwi najwyższej jakości, zapoznaj się z asortymentem DDD Dobre Dla Domu. Skrzydła drzwiowe z kolekcji Bianco kupisz u partnerów sieci w całej Polsce.