Panele podłogowe Pergo Bergen

Podłogi laminowane z kolekcji Pergo Bergen

W ofercie DDD Dobre Dla Domu znajdziesz duży wybór paneli podłogowych różnego rodzaju, a wśród nich panele podłogowe Pergo Bergen. Są one dobrym wyborem pozwalającym na eleganckie wykończenie każdego pomieszczenia. Kolekcja Bergen dostępna jest w wielu interesujących kolorach, z realistycznie wyglądającymi strukturami drewnianych wzorów do wyboru. Staranne, a zarazem nieskomplikowane wzornictwo podkreśla elegancką estetykę paneli, którymi z powodzeniem wykończysz także minimalistyczne wnętrze. Zobacz nasze propozycje i wybierz panele laminowane pasujące do Twojego domu.

Elegancka podłoga laminowana

Seria Bergen oferuje wyjątkową odporność na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy odgniecenia. Ponadto, to odporne na wilgoć materiały bazowe z mocnymi i szczelnymi łączeniami, dzięki czemu podłogi wykonane z paneli z prezentowanej kolekcji nadają się także do pomieszczeń narażonych na wysoki poziom wilgoci. Panele Pergo Bergen można stosować z ogrzewaniem podłogowym.

Panele Bergen dostępne są w wielu interesujących wzorach do wyboru – jeśli cenisz czystą estetykę, z pewnością spodobają Ci się panele laminowane imitujące doskonale wygląd prawdziwego drewna. Możesz wybierać spośród wielu odcieni poczynając od prawie białego dębu Tromsdalen, poprzez czerwony teak, aż po ciemnobrązowy dąb Portman czy uniwersalny dąb Pier. Z pewnością znajdziesz odcień paneli laminowanych, które będą najlepiej pasowały do Twojego wnętrza.

Kolekcja Bergen marki Pergo

Prezentowana część kolekcji zachwyca nie tylko wyjątkową kolorystyką, ale także jakością lepszą niż inne podłogi laminowane. Producent zadbał o wyjątkową warstwę ochronną zapewniającą, że Twoja nowa podłoga Pergo zachowa połysk i idealny wygląd na wiele lat. Zastosowanie odpornych na wilgoć materiałów pozwoli Ci cieszyć się piękną podłogą także w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Warto tu wspomnieć, że prezentowane panele podłogowe posiadają oficjalne skandynawskie oznakowanie ekologiczne, co jest niezwykle ważne z punktu widzenia ochrony środowiska. Producent zapewnia też dożywotnią gwarancję.

Podłoga bez wątpienia należy do najistotniejszych elementów wykończenia wnętrza, a wybierając ją, bierzemy pod uwagę rozmaite cechy produktu. Dla wielu osób ważny jest kolor, inni zaś stawiają głównie na jakość. Jeżeli nie lubisz iść na kompromisy, zdecyduj się na panele laminowane z kolekcji Pergo Bergen. To idealne połączenie najwyższej jakości i eleganckiej stylistyki. Zapoznaj się z kolekcją podłóg dostępną w sieci sklepów stacjonarnych DDD Dobre Dla Domu.