Podłogi winylowe – wygodne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz

Idealne dla miłośników pięknych i estetycznych wnętrz. Podłogi winylowe Tarkett, w formie płytek i paneli podłogowych, są komfortowym rozwiązaniem dla wymagających. Poznaj wyjątkowe wzory podłóg winylowych z kolekcji Starfloor Click Solid 30 oraz Starfloor Click Solid 55, które w prosty i szybki sposób odmienią Twoje wnętrze!

Wszystkie podłogi winylowe Tarkett są wodoodporne. Posiadają także specjalną warstwę zabezpieczającą (PUR) przed powstawaniem zarysowań i plam. Produkt jest bardzo trwały i łatwy w pielęgnacji. Wygodny w codziennym użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Natomiast montaż paneli winylowych Tarkett jest szybki i prosty dzięki systemowi click. System click znacząco ułatwia i przyśpiesza instalację, czyniąc tę kolekcję idealnym wyborem dla szybkiego remontu lub renowacji. Panele i płytki Starfloor Click Solid 30 oraz Starfloor Click Solid 55 można zamontować na płytkach ceramiczny lub podłodze drewnianej, co zdecydowanie skraca i upraszcza proces zmiany Twojej podłogi. To produkt, który w wygodny i szybki sposób odmieni Twoje wnętrze. Ponadto, podłogi Tarkett tworzone są z dbałością o środowisko naturalne.

Starfloor Click Solid 55 – piękno i realizm wzorów

To kolekcja paneli winylowych ze sztywniejszym rdzeniem oraz widocznymi strukturami np. sęków, które sprawiają, że podłogi te posiadają wyjątkowo realistyczne wzory drewna czy kamienia nie tylko w swoim wyglądzie, ale także w strukturze. Dzięki temu twoje wnętrza zyskają naturalny wygląd i ponadczasowe wykończenie. Wszystkie dekory można dowolnie łączyć, tworząc wnętrza według własnego pomysłu. Odporne na zaplamienia, zadrapania oraz zmiany temperatur, sprawdzą się także przy intensywnym użytkowaniu. Nadają się do stosowania w pomieszczeniach zarówno domowych jak i publicznych.

Starfloor Click Solid 55

Starfloor Click Solid 30 – stylowe podłogi modułowe

Idealna do użytku domowego, w pomieszczeniach o intensywnym natężeniu ruchu. To kolekcja paneli odpornych na plamy i zarysowania oraz zmiany temperatur. Znajdziesz w niej kilkadziesiąt realistycznych wzorów drewna oraz kamienia, które możesz dowolnie łączyć tworząc swoją wyjątkową przestrzeń. Bogactwo wzorów, w tym także tych o widocznych strukturach pozwala na wybór podłogi doskonale dopasowanej do wnętrz w różnym stylu.

Starfloor Click Solid 30

Postaw na wysoką jakość podłogi winylowej Tarkett, która Cię nie zawiedzie, zapewniając odporność, trwałość oraz łatwość w utrzymaniu. Posłuży Ci na długie lata i sprawi, że twoje wnętrza nabiorą ponadczasowego wyglądu w stylu jaki wybierzesz.

Starfloor Click Solid 30 - Limousin Oak - naturalny
Starfloor Click Solid 30 - Limousin Oak - naturalny
Starfloor Click Solid 55 - Scandinavian Oak - szary
Starfloor Click Solid 55 - Scandinavian Oak - szary
Starfloor Click Solid 55 - Highland Oak - jasny naturalny
Starfloor Click Solid 55 - Highland Oak - jasny naturalny

Zobacz panele podłogowe Tarkett na ekspozycji w salonach sprzedaży DDD Dobre Dla Domu i sprawdź pełną ofertę na miejscu.
Produkty z artykułu