Drzwi wejściowe BASTION LOFT – nowoczesna wizytówka Twojego mieszkania

28 sierpnia 2020

Drzwi wejściowe do mieszkania to świetny sposób na wprowadzenie do jego wnętrza. Są zapowiedzią jego stylu i mogą świetnie współgrać ze stylistyką projektu mieszkania tworząc spójną przestrzeń.

Takie właśnie są drzwi Bastion Loft marki KR Center. Ich styl nawiązuje do industrialnych lub loftowych aranżacji w których główne role odgrywa postarzane, surowe drewno połączone z elementami stali oraz ciemnymi, stonowanymi kolorami.

Bastion LOFT to cztery modele skrzydeł wykonanych w okleinie dąb bagienny o poprzecznym usłojeniu. W każdej wersji próg, wizjer, zawiasy oraz komplet okuć ofertowane są kolorze czarnym. Ościeżnica /do wyboru pełna, regulowana lub opaskowa/ jest dopasowana do drzwi – okleina dąb bagienny – lub wykonana w kolorze czarnym. Charakter drzwi może zostać dodatkowo podkreślony zastosowaną asymetrycznie pionową czarną listwą.

Bastion LOFT to drzwi, które zdecydowanie zwracają uwagę i świetnie komponują się zarówno z wnętrzami nowoczesnych stylowych apartamentowców, jak i kamienic czy bloków prowadzając do przestrzeni ciekawe elementy loftowego stylu.

drzwi bastion krcenter drzwi bastion krcenter drzwi bastion krcenter drzwi bastion krcenter

Kolekcja Bastion LOFT /modele od lewej F02, F31, F02b, F31b/