Destino Unico – drzwi do wnętrz z charakterem

10 września 2018

Drzwi wewnętrzne nie spełniają już tylko funkcji użytkowej, pozwalającej na oddzielenie jednego pomieszczenia od drugiego, choć oczywiście to ich zadanie podstawowe. Nie sposób jednak pominąć znaczenia drzwi jeśli chodzi o wystrój wnętrza.

Drzwi wewnętrzne mogą zostać niemal niezauważone, ale mogą też podkreślić charakter aranżacji naszego domu. Jeśli i na tym Wam zależy, Destino Unico to drzwi dla Was. – Projektując kolekcję drzwi Destino Unico myśleliśmy o ludziach, którzy urządzając mieszkanie nie kierują się szablonami, ale chcą stworzyć wnętrze na miarę swoich potrzeb, wyróżniające się i zapadające w pamięć – mówi Adam Hucz odpowiedzialny za markę drzwi wewnętrznych Invado.

drzwi

drzwi

Zaprojektuj swoje drzwi

Kolekcję Destino Unico wyróżniają duże możliwości personalizacji. Możemy wybrać nie tylko liczbę przeszkleń, ale także ich kolor. Dodatkowo drzwi dostępne są w naprawdę dużej liczbie oklein. – Konfigurując drzwi Destino Unico, mamy do dyspozycji aż siedem różnych przeszkleń: mleczne satinato, ale też szyby w kolorze fioletu, wiśniowym, szarym, dwóch rodzajach czerni oraz pomarańczowym. Do tego trzy rodzaje oklein: ryflowana, eco – fornir i enduro, łącznie w prawie dwudziestu kolorach. Naprawdę jest w czym wybierać- zaznacza A. Hucz.

drzwi

drzwi

Drzwi w stylu

W zależności od zestawienia kolorystycznego jakie wybierzecie, drzwi sprawdzą się we wnętrzu minimalistycznym (biel zestawiona z szybą satinato), skandynawskim, rozświetlonym kolorowymi akcentami, monochromatycznym ( biała okleina zestawiona z czarnymi szybkami), w stylu boho (szybki pomarańczowe), glamour (szybki fioletowe), prowansalskim (okleina dąb śnieżny z jasnymi szybkami), czy kolonialnym (drewniana okleina i pomarańczowe szybki). To tylko niektóre z propozycji. Możliwości jest dużo więcej, dlatego zachęcamy do eksperymentowania i zabawy kolorami.

drzwi

Jakość w rozsądnej cenie

Destino Unico to drzwi okleinowane. Rama wykonana jest z płyty MDF oklejonej sztuczną okleiną. Wypełnienie skrzydła stanowią płyciny o grubości 22 mm i / lub szyba o grubości 4 mm. Szerokość wstawek szklanych wynosi 80 mm. Zgodnie z technologią Invado krawędzie pionowe skrzydeł zostały zaokrąglone, co czyni je bezpieczniejsze dla dziecięcych rączek, a także gwarantuje dłuższą trwałość. Okleina w drzwiach Invado łączona jest w głębi, a nie na krawędzi przylgi, dzięki czemu nie ma ryzyka jej rozwarstwienia. Nic więc dziwnego, że drzwi zostały wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – BUDMA 2017, podczas których grono ekspertów doceniło ich wysoką jakość i nowoczesność.