Panele winylowe 5mm

Panele winylowe 5mm

Panele winylowe to nowoczesne, a jednocześnie bardzo eleganckie i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie. Wykończona nimi podłoga w kuchni czy w łazience jest nie tylko odporna na działanie wody, ale dodatkowo prezentuje się bardzo stylowo. To doskonała alternatywa dla drewna, płytek ceramicznych i paneli innego rodzaju. W ofercie sklepu DDD Dobre Dla Domu znajdziesz duży wybór paneli winylowych o różnych grubościach, w tym panele winylowe 5 mm.

Nowoczesne podłogi winylowe

Podczas wykańczania łazienki, przedpokoju lub kuchni, wiele osób szuka okładzin, które będą charakteryzowały się wysoką odpornością nie tylko na działanie wilgoci, ale także na ścieranie i zarysowania. Kuchnia i pozostałe z wymienionych pomieszczeń są narażone zwykle na większą eksploatację niż np. sypialnia, dlatego podczas wykańczania podłóg dobrze jest postawić na trwałe materiały wykończeniowe.

Panele z winylu dostępne w naszej ofercie, to produkty znanych marek takich jak Prego, Quick Step czy Rocko, cieszą się one dużą popularnością wśród klientów, głównie ze względu na ich doskonałą jakość i rozsądną cenę. Nasze winylowe panele podłogowe to szeroka gama wzorów i kolorów, spośród których z pewnością uda Ci się znaleźć te, które będą idealnie pasowały do aranżacji Twojego wnętrza.

Winyl, doskonały materiał na podłogi

Przez wiele lat na podłogach dominowało drewno, zastąpione później przez płytki ceramiczne, jednak teraz często wybieranym rozwiązaniem jest winyl. Nowoczesna technologia sprawia, że winylowe panele montowane na podłodze są nie tylko odporne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych, ale dodatkowo doskonale się prezentują. Znajdziesz egzemplarze, które perfekcyjnie naśladują swoim rysunkiem nie tylko rozmaite rodzaje drewna, ale także marmur lub beton.

Niewątpliwą zaletą paneli o grubości 5 mm jest prosty montaż. Podłogi mogą być układane bezklejowo. Zamki typu click system dodatkowo ułatwiają pracę. Czterostronnie frezowana V fuga sprawia, że ułożona powierzchnia prezentuje się bardzo elegancko i jest łatwa do utrzymania w czystości. Warto też dodać, że winyl i ogrzewanie podłogowe to świetne połączenie. Dlatego podłogi wykończone za jego pomocą sprawdzają się świetnie w łazience.