path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne DRE Estra 5

ID: DRZ-DRE-ESTRA-5
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Ościeżnice

ościeżnica prosta, ościeżnica regulowana

Marka

Sugerowana cena detaliczna
808,11 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne ESTRA 5 / DRE

Drzwi wewnętrzne ESTRA 5 – uniwersalne drzwi do zadań specjalnych

Szukasz drzwi wewnętrznych, ktore dopasują się do Twojej wizji wnętrzarskiej – nawet jeśli sam jeszcze nie wiesz, jaka to będzie wizja? Potrzebujesz więc modelu, ktory jednocześnie będzie uniwersalny i oryginalny. Co powiesz na drzwi ESTRA 5 od DRE? To niebanalna propozycja w dwoch kolorach do wyboru, ktora odmieni Twoje mieszkanie – niezależnie od tego, na co się zdecydujesz.

Rozwiń opis

Drzwi wewnętrzne ESTRA 5 świetnie dopełnią każdej aranżacji. Dzięki temu, że dostępne są w dwĂłch kolorach – jasnoszarym i czarnym – mogą rozjaśnić pomieszczenie albo wręcz przeciwnie, uspokoić je i dodać mu powagi. Matowa powłoka sprawia, że wyglądają bardzo elegancko i stylowo. Żadnych połyskiwań, na ktorych z daleka widać odciski palcow czy dziecięcych rączek – matowa okleina DRE Cell to produkt najwyższej jakości, ktory gwarantuje długoletnie użytkowanie bez strat na jakości. To idealny wybor do dziecięcego pokoju, domu ze zwierzętami czy dla osob, ktore nie lubią poświęcać porządkom zbyt dużej uwagi – minie dużo czasu, zanim zauważysz, że drzwi wymagają przetarcia wilgotną szmatką.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Ościeżnice

ościeżnica prosta, ościeżnica regulowana

Marka

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji