Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> POL-SKONE - czas letnich nowości.

POL-SKONE - czas letnich nowości.

2020-07-24 09:49

Lato to czas pozytywnych zmian. Podróże do nowych miejsc budzą w nas nowe pomysły i dają inspirację do nowych projektów a większa ilość wolnego czasu jest możliwością przeprowadzenia dawno zaplanowanego remontu. Dziś w letnim nastroju przyglądamy się nowościom na rynku drzwi które proponuje marka Pol-Skone – warto sprawdzić co nowego projektanci marki przygotowali dla naszych mieszkań.
 
Drzwi w domu pełnią ważną funkcję użytkową. To jednak nie znaczy, że nie mogą być ciekawym elementem wystroju i świetnie współgrać z innymi elementami wnętrza. Takie właśnie są drzwi Fiori.
 

drzwi fiori

Są to nowoczesne drzwi, które idealnie wkomponują się w minimalistyczne wnętrze, natomiast w przestrzeni o bardziej ozdobnym wystroju będą świetnym uzupełnieniem. Dzięki geometrycznemu układowi paneli i przeszkleń o różnych szerokościach możemy zaprojektować je w dowolny sposób wybierając wersję pełną lub z przeszkleniem.
 
Skrzydła FIORI dostępne są w okleinie Silkstone, w kolorach Dąb polski i Merbau Royal. Wybierając okleinę Lamistone dysponujemy ponadczasową bielą, nowoczesną czernią i neutralnym odcieniem Dąb Terra.
 

drzwi mona

Nowoczesne połączenie drewna i czerni to obecnie silny trend we wnętrzach. Czerń dodaje drewnianej fakturze głębi, a w przypadku drzwi sprawia, że są one wyraźniejszym elementem przestrzeni. To połączenie doskonale prezentuje się w modelu MONA. Skrzydło wykonane zostało w nowym kolorze okleiny: Dąb Delano – o charakterystycznej barwie i wyraźnym usłojeniu – kontrastującym z panelami w różnych konfiguracjach wykonanymi z czarnej płyciny lub czarnej szyby laminowanej.
 
Entuzjaści prostych, eleganckich form znajdą w kolekcjach marki Pol-Skone wiele ponadczasowych projektów. Dla nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni projektanci proponują system przesuwny MOVI. Jego elementy są po zamontowaniu skrzydła zupełnie niewidoczne dla użytkownika. Otwierając i zamykając drzwi przesuwamy je dzięki szynie ukrytej w skrzydle i połączeniu z powierzchnią ściany które pozostaje zakryte podczas użytkowania.
Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF.Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”. Nominalna grubość skrzydła wynosi 40 mm. Wśród powierzchni dysponujemy szerokim wachlarzem wykończeni: powierzchnia gładka malowana, fornirowana, laminowana lub w powierzchniach ECO TOP, LAMISTONE, SILKSTONE.
 

system przesuwny movi

Autor: Małgorzata / DDD; zdj. Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>