Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Nowości Pol-Skone – nowe możliwości dla Twojego wnętrza

Nowości Pol-Skone – nowe możliwości dla Twojego wnętrza

2020-03-06 11:24

Tej wiosny wśród nowości w ofertach producentów drzwi warto zwrócić uwagę na propozycje od POL-SKONE. Marka zaproponowała ciekawe modele, wzory i wykończenia. Oprócz designu, mocno wyróżniają się innowacyjne rozwiązania techniczne, które pomogą rozszerzyć potencjał aranżacji Twojego wnętrza.
 
Pierwsza nowość od POL-SKONE to system REVES. Połączenie systemów DUO i REVES pozwala zachować od strony korytarza identyczny wygląd drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach. Uzyskujemy estetyczny układ drzwi, bez rezygnacji z ich funkcjonalności. Powierzchnia skrzydła pozostaje idealnie zlicowana z opaską, a zawiasy ukryte, dzięki czemu różnica w ich budowie pomiędzy skrzydłami nie jest widoczna. System REVES dostępny jest dla skrzydeł pełnych z wybranych kolekcji marki POL-SKONE.
 
fot. Pol-Skone; Skrzydło w systemie REVES (po prawej) prawe, otwierane do środka. Skrzydło w systemie DUO (po lewej), lewe – otwierane na zewnątrz.

skrzydło w systemie Reves
 
Posiadasz system rekuperacji? Sprawdź drzwi od POL-SKONE dla Tojego wnętrza
Drugim interesującym rozwiązaniem technicznym od POL-SKONE jest możliwość wykonania skrótu dla drzwi do pomieszczeń z systemem rekuperacji. Skrzydła drzwiowe są w tym wypadku krótsze o 20 mm od standardowej wysokości. Drzwi ze skrótem do systemu rekuperacji występują w modelach: CAMBIO, SIMPLE, TIARA, INTER-AMBER, IMPULS, SONATA, DECO, DECO LUX.
 
fot. Pol-Skone; Skrót rekuperacyjny w drzwiach CAMBIO

drzwi z rekuperacją

 


Trzecie nowe rozwiązanie z oferty POL-SKONE, obok którego trudno przejść obojętnie to system przesuwny MOVI. Przypadnie on do gustu fanom nowoczesnych rozwiązań i stylowej architektury. Elementy tego systemu są po zamontowaniu skrzydła zupełnie niewidoczne dla użytkownika. Przy otwieraniu i zamykaniu drzwi mechanizm pozostaje zakryty podczas użytkowania.
 
fot. Pol-Skone; Mocowanie skrzydła w systemie przesuwnym MOVI

system movi system movi
Najmodniejsze wzory i kolory drzwi na wiosnę od POL-SKONE
W ofercie POL-SKONE pojawiły się wzory i kolory drzwi, wpisujące się w gorące trendy w aranżacji wnętrz. Malowana linia SUBLIME – ceniona przez użytkowników za elegancką, nowoczesna formę została wzbogacona o nowe wzory (B10, B11, B12). Drzwi dzięki wyraźniejszym, szerszym frezom w różnych konfiguracjach będą mocnym akcentem stylowych przestrzeni. Malowaną kolekcję TIARA uzupełnił model W08 z pionowym, aluminiowym dekorem prowadzonym przez środek skrzydła. Minimalistyczne zdobienie dodało gładkiemu skrzydłu charakteru. Interesujące projekty z gamy MALOWANYCH skrzydeł staną się ozdobą mieszkań.
 
fot. Pol-Skone; SUBLIME B10, B11, B12 oraz Tiara W08

drzwi sublime drzwi tiara

 


Do fornirowanej kolekcji ESPINA z charakterystycznym jodełkowym wzorem – jednym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich miesięcy, także dołączyły nowości. Linię wzbogaciły wersje z asymetrycznie przesuniętym deseniem (W02) oraz dodatkowym przeszkleniem z zastosowaniem białej lub czarnej szyby (W01). Elegancka ESPINA ze względu na niepowtarzalne usłojenie fornirów będzie interesującym elementem wystroju przestrzeni.
 
fot. Pol-Skone; ESPINA W01 z białą i czarną szybą

drzwi Espina W01 drzwi Espina W01

 


Modne drzwi w tym sezonie zyskają dodatek czarnych przeszkleń. Czarne detale w otoczeniu drewna występują np. w kolekcji ESTATO LUX POL-SKONE. W nowych skrzydłach tej gamy zastosowano różne szerokości czarnych tafli na całej wysokości drzwi – w połączeniu z wybranym kolorem naturalnego forniru wyglądają niezwykle stylowo.
 
fot. Pol-Skone; ESTATO LUX A01, A02, A03, czarna szyba

drzwi Estato Lux czarna szyba

 Inną odsłoną zestawienia drewna i czerni jest model MONA POL-SKONE. Wzór kontrastuje z panelami wykonanymi z czarnej płyciny lub czarnej szyby laminowanej. Skrzydło MONA dostępne jest w nowym kolorze okleiny: dębie delano – o charakterystycznej barwie i wyraźnym czarnym usłojeniu.
 
fot. Pol-Skone; MONA W01, MONA W02

drzwi Mona W01, W02 drzwi Mona W01, W02

 

 

Autor: Pol-Skone

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>