Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Pomysł na wnętrze, które się nie nudzi!

Pomysł na wnętrze, które się nie nudzi!

2018-02-27 14:15

Jak urządzić dom lub mieszkanie, by przez lata wyglądały atrakcyjnie? Czy to w ogóle możliwe? Jeśli stworzymy odpowiednią bazę, jak najbardziej tak!
 
Zacznij od tego, co najrzadziej zmieniasz
Czyli od podłóg i drzwi. W obu wypadkach najlepiej postawić na drewno. Naturalnie drewniane kolory pozwolą uzyskać efekt przytulności i klasycznego tła, do którego z łatwością dopasujemy pozostałe elementy wyposażenia, nawet jeśli będą zmieniać się na przestrzeni lat. Dlatego do ponadczasowych aranżacji warto wybrać drzwi i podłogi w kolorze drewna, niekoniecznie drewniane. - Okleiny stosowane do produkcji drzwi wewnętrznych świetnie oddają naturalny kolor i fakturę wybranego gatunku drewna – mówi Adam Hucz, odpowiedzialny za markę drzwi Invado. - Do wyboru są okleiny o gładkiej powierzchni lub ryflowane, czyli z wyczuwalną pod palcami strukturą. Do klasycznych, neutralnych wnętrz polecamy kolekcje drzwi Vinadio, Versano, czy Fossano. Są to drzwi modułowe, które łącza aktualne trendy wzornicze z klasyczną estetyką, dzięki czemu odnajdą się w różnych naszych wnętrzarskich pomysłach.

fot. Invado, Drzwi Fossano

drzwi


Postaw na biel
Uniwersalna, ponadczasowa i wbrew pozorom wcale nie taka trudna do utrzymania w czystości. Biel wygląda dobrze w każdym zestawieniu, optycznie powiększa wnętrze i jest dobra jako kolor bazowy, który, jeśli się znudzi, łatwo przemalować na inny. Zarówno na ścianach, na meblach jak i na drzwiach, stanowi doskonałe tło dla bardziej wyrazistych dodatków, które nadają aranżacji jej wyjątkowego charakteru, a które łatwo i niewielkim nakładem finansowym można wymienić na nowe. Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią wnętrzarskie eksperymenty może być zastosowanie drzwi Norma Decor I w zestawieniu z niewidoczną ościeżnicą Sara Pro. Całość wygląda lekko i wtapia się w tło – zakładając, że pozostawimy drzwi w białym, bazowym kolorze (wtedy będą stanowiły jedną płaszczyznę ze ścianą). Jeśli jednak zapragniemy zmian i odrobiny wnętrzarskiego szaleństwa, możemy drzwi przemalować na dowolnie wybrany kolor. Podobnie sprawa ma się z listwami przypodłogowymi Prestige od Invado. Dostępne w różnych wysokościach i formach- od tych nowoczesnych po klasyczne, występują bazowo w kolorze białym, ale jeśli zechcemy możemy bez problemu zmienić ich wygląd.

fot. Invado, Niewidoczna ościeżnica Sara Pro

drzwi

To Twoja przestrzeń
Wnętrze na lata to powinno być Twoje wnętrze. Nie kreowane przez dizajneów, tylko takie, w którym sami czujemy się naprawdę dobrze. Nie oznacza to oczywiście, że nie możemy się inspirować. Jeśli jednak na przykład lubimy wieczory spędzać z książką w fotelu, nie wybierajmy minimalistycznego modelu, w którym wygodnie jest tylko przez chwilę, ale postawmy na otulający głowę, komfortowy fotel typu uszak. Niezależnie od tego, co w danym sezonie lansują kolorowe magazyny, każdy ma swój gust i preferencje, wie, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej. Urządzając swoje cztery kąty warto postawić pytanie o to, co sprawia, że lubię swój dom, ewentualnie czego w nim brakuje. Może jakiś prosty element, np. dywan lub nastrojowe oświetlenie, okażą się idealnym dopełnieniem aranżacji. W końcu, chcąc stworzyć wnętrze na lata musimy patrzeć nie tylko na kwestię estetyki, ale także na komfort domowników i nasz własny.

fot. Invado, Drzwi Versano

drzwi
Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>