path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi KR Center Alu Radius Bastion R-60 / basic

ID: DRZ-KR-AR-60
Typ

wejściowe

Kolekcja

Wymiary

80 – 90 cm

Ościeżnice

ościeżnice drewniane, ościeżnice stalowe

Przeszklenie

Marka

Sugerowana cena detaliczna
2767,50 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości
Rozwiń opis

Mieszkasz w bloku i marzysz o odrobinie prywatności? Szukasz sposobu na wyciszenie drażniących dźwiękow docierających z klatki schodowej? Sięgnij po stylowe drzwi środlokalowe Bastion Alu Radius R-60 o doskonałych parametrach izolacyjności akustycznej. Dużym atutem modelu jest stylowe wykończenie w formie trzech aluminiowych pasow wtłoczonych w powierzchnię skrzydła, ktore będą subtelną kropką nad i w aranżacji nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz!

Poznaj właściwości i parametry drzwi Bastion R-60 od KR Center
Drzwi Bastion R-60 wykonano z wysokiej jakości drewna iglastego i wzmocniono je aluminiowym profilem. Elegancka drewniana rama została stworzona z drewna sosnowego oraz pokryta dekoracyjną folią PVC o grubości 0,35 mm, ktora dodatkowo wzmacnia całość konstrukcji. Grubość drzwi wynosi 46 mm. Model jest dostępny w dwoch rozmiarach, ktore rożnią się szerokością: 80 i 90 cm.

Wewnątrz drzwi znajduje się specjalna płyta dźwiękochłonna, ktora tłumi dźwięki o natężeniu do 32 dB. Wierzch skrzydła pokryto płytą MDF z włokien drzewnych o grubości 6 mm. Dzięki unikatowej technice okleinowania drzwi nie posiadają łączeń na krawędziach przylgi, co gwarantuje większą wytrzymałość i estetyczne wykończenie.

W komplecie
Drzwi wejściowe do mieszkania to inwestycja na długie lata – zależy od nich nie tylko Twoj komfort, ale rownież bezpieczeństwo. Dlatego decyzja o zakupie tych drzwi powinna być dobrze przemyślana. W zestawie drzwi otrzymasz:
• skrzydło drzwi wraz z ościeżnicą i uszczelkami,
• drewniany prog w kolorze skrzydła wraz z uszczelką i aluminiową nakładką,
• 3 zawiasy wzbogacone wkładką tytanową, regulowane na trzech płaszczyznach, co umożliwia idealne dopasowanie ich do drzwi,
• 3 bolce antywyważeniowe w postaci kołkow stalowych,
• zamek gorny i dolny (niezależne od siebie),
• wizjer szerokokątny.

Drzwi Bastion R-60 – nowoczesność w Twoim domu
Tym, co wyrożnia model Bastion Alu Radius R-60 od innych drzwi, jest nowoczesny i minimalistyczny design, stworzony przez fantazyjnie zakrzywione listewki z aluminium, ktore biegną po środkowej stronie skrzydła przez całą długość drzwi. Najbardziej efektownie prezentują się na tle okleiny w kolorze ciemnego brązu – tak kontrastowe zestawienie w pełni wydobywa bowiem urok aluminiowych listew.

Parametry produktu

Typ

wejściowe

Kolekcja

Wymiary

80 – 90 cm

Ościeżnice

ościeżnice drewniane, ościeżnice stalowe

Przeszklenie

Marka

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji