Kolekcja Aversa – nowość 2021

Kolekcja skrzydeł modułowych Aversa to doskonałe połączenie surowej geometrii z czarnymi dodatkami w postaci ościeżnicy i klamki. Dzięki takiemu zestawieniu drzwi Aversa doskonale odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych, czy tych z akcentami industrialnymi. Nie oprą się im również wielbiciele natury. Pięknie skomponują się z bielą, szarością, czernią, granatem czy surową cegłą.

Drzwi Aversa dostępne są w dwóch wersjach. Wersji pełnej oraz, jeśli zależy nam na doświetleniu pomieszczenia lub wprowadzeniu dodatkowego aranżacyjnego akcentu, w wersji z pionowym przeszkleniem.

Drzwi Aversa 1 Drzwi Aversa 2
Drzwi Wewnętrzne Aversa 1, Aversa 2

Rodzaje oklein i kolorystyka drzwi w kolekcji Aversa dostępne są w 5 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE oraz ECO-FORNIR laminat CPL, w łącznie 21 kolorach. Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.

Aranżacja drzwi Aversa

Niezbędne dodatki

Nieodłącznym elementem kolekcji Aversa jest czarna klamka, którą również znajdziemy w ofercie Invado. Klamka Spark Fit czy klamka Total-Q doskonale uzupełnią całość oraz podkreślą charakter kolekcji.

Czarna klamka Czarna klamka do drzwi

Czarna ościeżnica to kropka nad i. Jak obraz nie może istnieć bez ramy tak drzwi bez ościeżnicy, a kolekcja Averso bez tej w czarnym kolorze. Dzięki niej skrzydła nabierają pełnego charakteru i stanowią zdecydowany wyróżnik wnętrza, w którym zostaną zamontowane.