Nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado

Sara Pro to ościeżnica niewidoczna gołym okiem. Sprawia, że ściany stanowią jedną płaszczyznę z drzwiami. To optycznie powiększa pomieszczenie i dodaje mu lekkości.

Nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado

Nowoczesny wygląd drzwi

Niewidoczne ościeżnice to coraz bardziej popularne rozwiązanie przy aranżacji wnętrz. Szczególnie tych nowoczesnych i minimalistycznych. Przykładem tego jest nowoczesna ościeżnica Sara Pro od Invado, która wprowadza zupełnie nową jakość w urządzaniu pomieszczeń. – Niewidoczna ościeżnica Sara Pro idealnie komponuje się ze specjalnie dla niej przygotowanymi drzwiami Norma Decor 1, które można samodzielnie pomalować lub wytapetować, jak klasyczną ścianę, a także w każdej chwili dowolnie zmienić ich kolor. To już zależy od naszego pomysłu i inwencji twórczej – mówi Adam Hucz z firmy Invado.

Sara Pro – nowa jakość w urządzaniu mieszkań

W ofercie Invado ościeżnica Sara Pro występuje w wersji zewnętrznej i wewnętrznej. Sara Pro zewnętrza to ościeżnica pojedyncza mocowana do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. Montowana jest ona na dwa zawiasy, które w tym przypadku otwierane będą 180° na zewnątrz. Z kolei Sara Pro wewnętrzna to ościeżnica niewidoczna montowana na dwa zawiasy do ściany gipsowo-kartonowej lub murowanej. W tym przypadku drzwi otwierane będą 90° do wewnątrz. Przygotowane do niej drzwi Norma Decor 1 od Invado należą do klasycznych drzwi płaskich. Charakteryzują się wysoką estetyką i dobrą jakością, a przy tym sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera „domowego” charakteru.