Averno – drzwi w dobrym stylu

Kolekcja wewnętrznych drzwi płaskich Averno to połączenie dobrego stylu i subtelnej elegancji. Na pewno przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy w aranżacji wnętrz cenią sobie minimalizm.

Drzwi Averno, dzięki subtelnemu wyglądowi skrzydeł i elegancji sprawią, że każde pomieszczenie nabierze „domowego charakteru”, tak że z chęcią będziemy chcieli w nim przebywać. W kolekcji Averno do wyboru są trzy modele: z dwiema lub trzema prostokątnymi szybami Satinato, bądź pełne. Wszystkie z nich dostępne są w pięciu rodzajach okleiny i aż 29 kolorach – od bieli, przez szarość, poprzez różne odcienie dębu, po orzech, antracyt, kasztan, heban i buk. Taki szeroki wachlarz barw z pewnością pozwoli na dobranie idealnych drzwi do każdego rodzaju wnętrza.

Averno - drzwi w dobrym stylu

Kolekcja Averno od Invado to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi „plaster miodu” lub opcjonalnie płyta wiórowa-otworowa. Skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, skrzydła podwójne od „120” do „200”. Krawędzie pionowe skrzydeł są zaokrąglone dla bezpieczeństwa ich użytkowników.