POL-SKONE – czas letnich nowości.

Lato to czas pozytywnych zmian. Podróże do nowych miejsc budzą w nas nowe pomysły i dają inspirację do nowych projektów a większa ilość wolnego czasu jest możliwością przeprowadzenia dawno zaplanowanego remontu. Dziś w letnim nastroju przyglądamy się nowościom na rynku drzwi które proponuje marka Pol-Skone – warto sprawdzić co nowego projektanci marki przygotowali dla naszych mieszkań.

Drzwi w domu pełnią ważną funkcję użytkową. To jednak nie znaczy, że nie mogą być ciekawym elementem wystroju i świetnie współgrać z innymi elementami wnętrza. Takie właśnie są drzwi Fiori.

POL-SKONE - czas letnich nowości.

Są to nowoczesne drzwi, które idealnie wkomponują się w minimalistyczne wnętrze, natomiast w przestrzeni o bardziej ozdobnym wystroju będą świetnym uzupełnieniem. Dzięki geometrycznemu układowi paneli i przeszkleń o różnych szerokościach możemy zaprojektować je w dowolny sposób wybierając wersję pełną lub z przeszkleniem.

Skrzydła FIORI dostępne są w okleinie Silkstone, w kolorach Dąb polski i Merbau Royal. Wybierając okleinę Lamistone dysponujemy ponadczasową bielą, nowoczesną czernią i neutralnym odcieniem Dąb Terra.

drzwi mona

Nowoczesne połączenie drewna i czerni to obecnie silny trend we wnętrzach. Czerń dodaje drewnianej fakturze głębi, a w przypadku drzwi sprawia, że są one wyraźniejszym elementem przestrzeni. To połączenie doskonale prezentuje się w modelu MONA. Skrzydło wykonane zostało w nowym kolorze okleiny: Dąb Delano – o charakterystycznej barwie i wyraźnym usłojeniu – kontrastującym z panelami w różnych konfiguracjach wykonanymi z czarnej płyciny lub czarnej szyby laminowanej.

Entuzjaści prostych, eleganckich form znajdą w kolekcjach marki Pol-Skone wiele ponadczasowych projektów. Dla nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni projektanci proponują system przesuwny MOVI. Jego elementy są po zamontowaniu skrzydła zupełnie niewidoczne dla użytkownika. Otwierając i zamykając drzwi przesuwamy je dzięki szynie ukrytej w skrzydle i połączeniu z powierzchnią ściany które pozostaje zakryte podczas użytkowania.

system przesuwny movi

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF.Standardowe wypełnienie stanowi warstwa o strukturze „plastra miodu”. Nominalna grubość skrzydła wynosi 40 mm. Wśród powierzchni dysponujemy szerokim wachlarzem wykończeni: powierzchnia gładka malowana, fornirowana, laminowana lub w powierzchniach ECO TOP, LAMISTONE, SILKSTONE.