Nowości Pol-Skone – nowe możliwości dla Twojego wnętrza

Tej wiosny wśród nowości w ofertach producentów drzwi warto zwrócić uwagę na propozycje od POL-SKONE. Marka zaproponowała ciekawe modele, wzory i wykończenia. Oprócz designu, mocno wyróżniają się innowacyjne rozwiązania techniczne, które pomogą rozszerzyć potencjał aranżacji Twojego wnętrza.

Pierwsza nowość od POL-SKONE to system REVES. Połączenie systemów DUO i REVES pozwala zachować od strony korytarza identyczny wygląd drzwi, które otwierają się w różnych kierunkach. Uzyskujemy estetyczny układ drzwi, bez rezygnacji z ich funkcjonalności. Powierzchnia skrzydła pozostaje idealnie zlicowana z opaską, a zawiasy ukryte, dzięki czemu różnica w ich budowie pomiędzy skrzydłami nie jest widoczna. System REVES dostępny jest dla skrzydeł pełnych z wybranych kolekcji marki POL-SKONE.

Skrzydło w systemie Reves
Skrzydło w systemie REVES (po prawej) prawe, otwierane do środka. Skrzydło w systemie DUO (po lewej), lewe – otwierane na zewnątrz.

Posiadasz system rekuperacji? Sprawdź drzwi od POL-SKONE dla Tojego wnętrza

Drugim interesującym rozwiązaniem technicznym od POL-SKONE jest możliwość wykonania skrótu dla drzwi do pomieszczeń z systemem rekuperacji. Skrzydła drzwiowe są w tym wypadku krótsze o 20 mm od standardowej wysokości. Drzwi ze skrótem do systemu rekuperacji występują w modelach: CAMBIO, SIMPLE, TIARA, INTER-AMBER, IMPULS, SONATA, DECO, DECO LUX.

Drzwi z rekuperacją
Skrót rekuperacyjny w drzwiach CAMBIO

Trzecie nowe rozwiązanie z oferty POL-SKONE, obok którego trudno przejść obojętnie to system przesuwny MOVI. Przypadnie on do gustu fanom nowoczesnych rozwiązań i stylowej architektury. Elementy tego systemu są po zamontowaniu skrzydła zupełnie niewidoczne dla użytkownika. Przy otwieraniu i zamykaniu drzwi mechanizm pozostaje zakryty podczas użytkowania.

system movi system movi
Mocowanie skrzydła w systemie przesuwnym MOVI

Najmodniejsze wzory i kolory drzwi na wiosnę od POL-SKONE

W ofercie POL-SKONE pojawiły się wzory i kolory drzwi, wpisujące się w gorące trendy w aranżacji wnętrz. Malowana linia SUBLIME – ceniona przez użytkowników za elegancką, nowoczesna formę została wzbogacona o nowe wzory (B10, B11, B12). Drzwi dzięki wyraźniejszym, szerszym frezom w różnych konfiguracjach będą mocnym akcentem stylowych przestrzeni. Malowaną kolekcję TIARA uzupełnił model W08 z pionowym, aluminiowym dekorem prowadzonym przez środek skrzydła. Minimalistyczne zdobienie dodało gładkiemu skrzydłu charakteru. Interesujące projekty z gamy MALOWANYCH skrzydeł staną się ozdobą mieszkań.

drzwi sublime drzwi tiara
SUBLIME B10, B11, B12 oraz Tiara W08

Do fornirowanej kolekcji ESPINA z charakterystycznym jodełkowym wzorem – jednym z najpopularniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich miesięcy, także dołączyły nowości. Linię wzbogaciły wersje z asymetrycznie przesuniętym deseniem (W02) oraz dodatkowym przeszkleniem z zastosowaniem białej lub czarnej szyby (W01). Elegancka ESPINA ze względu na niepowtarzalne usłojenie fornirów będzie interesującym elementem wystroju przestrzeni.

drzwi Espina W01 drzwi Espina W01
ESPINA W01 z białą i czarną szybą

Modne drzwi w tym sezonie zyskają dodatek czarnych przeszkleń. Czarne detale w otoczeniu drewna występują np. w kolekcji ESTATO LUX POL-SKONE. W nowych skrzydłach tej gamy zastosowano różne szerokości czarnych tafli na całej wysokości drzwi – w połączeniu z wybranym kolorem naturalnego forniru wyglądają niezwykle stylowo.

drzwi Estato Lux czarna szyba
ESTATO LUX A01, A02, A03, czarna szyba

Inną odsłoną zestawienia drewna i czerni jest model MONA POL-SKONE. Wzór kontrastuje z panelami wykonanymi z czarnej płyciny lub czarnej szyby laminowanej. Skrzydło MONA dostępne jest w nowym kolorze okleiny: dębie delano – o charakterystycznej barwie i wyraźnym czarnym usłojeniu.

drzwi Mona W01, W02 drzwi Mona W01
MONA W01, MONA W02