Kolekcja BLACK firmy POL-SKONE została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących rozwiązań stylistycznych odstępujących od aktualnie panujących standardów we wzornictwie. W jej skład wchodzą 4 dobrze nam znane modele CAMBIO, TIARA , SIMPLE oraz SUBLIME w nowej niespotykanej dotąd formie.

Powierzchnia skrzydeł oraz ościeżnicy została pokryta ekologiczną farbą akrylową w odcieniu RAL 9005, daje to niepowtarzalny efekt wizualny przykuwając oko na dłuższe chwile. Dzięki szerokiej palecie wzorów z łatwością dopasujemy odpowiednie drzwi do pomieszczeń zaaranżowanych w różnorodnych stylach. Pomogą nam przy tym modele oparte o aluminiowe listwy dekorujące, różnego rodzaju frezowania na powierzchni skrzydła czy też przeszklenia pozwalające wpuścić światło dzienne w nasze cztery kąty.

Drzwi z kolekcji BLACK dostępne są w wariancie przylgowym jak i bezprzylgowym, który świetnie się prezentuje w nowoczesnych wnętrzach.

Czarny zawias drzwi

Kolorystyka zawiasów została dobrana w ten sposób, aby nie odbiegać od całości – zawiasy DUO do drzwi bezprzylgowych są w całości czarne natomiast w przypadku zawiasów czopowych do drzwi w systemie przylgowym standardem są czarne osłonki maskujące.

listwy drzwi

Decydując się na drzwi Tiara których powierzchnia skrzydła zdobiona jest aluminiowymi listwami dekorującymi mamy do wyboru ich trzy warianty – w kolorze złotym, czarnym bądź srebrnym.

Kolekcja BLACK

Podobnie jak listwy dekoracyjne zamki również zostały utrzymane w kolorystyce komponującej się odcieniem RAL 9005. Zarówno sam zamek jak i blacha zaczepowa występuje w kolorze czarnym lub złotym.

Kolorystyka BLACK dostępna jest również dla drzwi wewnętrznych wejściowych, technicznych oraz ościeżnic metalowych.