Poznaj nową klasę klamek

Autorska interpretacja klasycznych form, jakość gwarantowana przez europejskich producentów oraz jedna wizja, która łączy całą kolekcję – klamki marki Aprile okazały się głośno komentowaną premierą tegorocznych Targów Budowlanych BUDMA. Funkcjonalne wzornictwo i solidne wykonanie zapewniły natomiast dobre przyjęcie przez polskich konsumentów.

Design klamek Aprile cechuje wymiar świeżości. To projekty, które łamią schematy a jednocześnie wyglądają znajomo i naturalnie. Można w nich znaleźć inspiracje naturą, uniwersalnymi kanonami piękna oraz klasycznymi proporcjami. Za taki wybór motywu przewodniego odpowiada duet projektantów współpracujących z marką zafascynowanych z jednej strony botaniką, a z drugiej jubilerstwem.

Poznaj nową klasę klamek

Poszczególne modele noszą nazwy kwiatów w języku włoskim, co nawiązuje do miejsca powstania pierwszej kolekcji – bogato udekorowanej kwiatami miejscowości Salo nad jeziorem Garda we Włoszech. Dodatkowo kwiaty symbolizują odrodzenie i piękno natury.

Klamki Aprile

Klamki są dostępne w 4 wersjach kolorystycznych. Paleta została tak dobrana by dać możliwość dopasowania do praktycznie wszystkich drzwi – zarówno jasnych jak i ciemnych, zarówno o ciepłej jak i chłodnej barwie. Ich produkcją zajmują się cenieni producenci z Włoch i Portugalii, którzy wykorzystują do tego najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania w branży.

Aprile - nowa klasa klamek