Mardom Decor Premium – listwy idealne.

Listwy przypodłogowe z kolekcji Mardom Decor Premium to najlepsze rozwiązanie dla wykończenia każdego rodzaju podłogi. Łączą w sobie wszystkie cechy idealnych listew, dzięki czemu odpowiadają potrzebom różnorodnych wnętrz.

Listwy Mardom Decor Premium wykonane zostały z trwałego materiału Polyforce®, co sprawia, że w przeciwieństwie do listew z MDF, nie ulegają łatwo odkształceniu, rozwarstwieniu, lub pęcznieniu pod wpływem wilgoci. Dzięki temu mogą być z powodzeniem stosowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki. Dodatkowo, listwy wytworzone z materiału Polyforce® są rozwiązaniem ekologicznym, ponieważ mogą podlegać ponownemu przetworzeniu.

Świetna jakość i walory użytkowe to nie wszystko. Listwy Mardom Decor Premium zachwycają swoim eleganckim, satynowym wykończeniem, dzięki pokryciu powłoką Supreme Satin®. Jest to wysokiej jakości lakier wykończeniowy nadający powierzchni listew idealną gładkość i podkreślający głębię ich bieli. Powłoka Supreme Satin® jest łatwa w utrzymaniu i pozwala na szybkie usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni listew.

Mardom Decor Premium – listwy idealne.

Perfekcyjny wygląd i trwałość listew świetnie współgra w zasadzie z każdym rodzajem podłogi. Dla wnętrz o wysokich wymaganiach użytkowych dobrym rozwiązaniem jest stosowanie ich z podłogami winylowymi. Dzięki podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i wodoodporności połączenie tych produktów jest chętnie wykorzystywane podczas remontów w obiektach usługowych lub pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – a jeśli sprawdza się w trudnych warunkach, zapewne sprawdzi się także w naszym domu.

Urządzając wnętrze staramy się wybierać produkty wysokiej jakości, ale także użyteczne, piękne i jednocześnie praktyczne. W wielu wypadkach potrzebny jest bezpieczny kompromis między tymi cechami. Jednak nie tym razem… Wyjątkowy, elegancki wygląd listew Mardom Decor Premium i świetne walory użytkowe w połączeniu z prostym i łatwym montażem dają dokładnie to, czego oczekujemy od listew przypodłogowych – są rozwiązaniem idealnym.