DDD PŁOCK – Salon drzwi i podłóg – DDD DOBRE DLA DOMU SP. Z O.O.

DDD Płock to profesjonalny sklep w branży wyposażenia wnętrz, który specjalizuje się w sprzedaży podłóg i drzwi. Nasza ekspozycja obejmuje najnowsze wzory i modele produktów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która pomoże dokonać właściwego wyboru spełniającego wszystkie potrzeby. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji zamówień, a także doradztwo i montaż. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym asortymentem w zakresie paneli podłogowych, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez wszystkich czołowych dostawców działających na rynku polskim.

Panele podłogowe laminowane i winylowe – DDD Płock

To podłoga nadaje charakter wnętrzom. Dzięki łatwości montażu, trwałości oraz odporności, panele podłogowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród dostępnych na rynku podłóg. Szeroki wybór kolorystyczny paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach znajdą Państwo w naszym salonie.

Podłogi drewniane – DDD Płock

Doceniane za trwałość i ciepły klimat, który tworzą w pomieszczeniach. Możliwość obcowania z naturą ma swój niepowtarzalny urok. Jeśli poszukują Państwo wszechstronnej możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu, konkurencyjnych cen, zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne – DDD Płock

Lakierowane, malowane, okleinowane, fornirowane, metalowe, kompozytowe, przesuwne, składane, szklane, dwuskrzydłowe – stanowią wizytówkę naszego domu lub mieszkania. Szeroki wybór drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, w tym wiele nowości, dająca pełen przegląd oferty wszystkich czołowych dostawców na rynku polskim.

Akcesoria podłogowe i drzwiowe DDD Płock

Akcesoria podłogowe i drzwiowe dopełniają obraz wnętrza, decydując o ostatecznym wykończeniu podłóg i drzwi. Mnogość kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów powoduje, że jedyną barierą jest wyobraźnia.

Dane kontaktowe
ul. Żabia 14,
09-407 Płock
Pn-Pt: 10:00-17:00
Sb: 10:00-14:00