DDD MIŃSK MAZOWIECKI – Salon drzwi i podłóg – JEDLIŃSKI PATRYK

DDD Dobre Dla Domu w Mińsku Mazowieckim to salon branży wyposażenia wnętrz drzwi i podłóg. W naszej ofercie dostępne są najnowsze wzory i modele. Zapewniamy profesjonalną obsługę. Naszą wizytówką są konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji, a także doradztwo i montaż. Oferujemy asortyment w zakresie paneli, podłóg drewnianych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz akcesoriów, produkowanych przez wszystkich czołowych dostawców działających na rynku polskim.

Panele podłogowe w Mińsku Mazowieckim

Łatwość montażu, trwałość oraz odporność na zarysowania to tylko niektóre cechy, dzięki którym panele podłogowe stają się coraz bardziej popularną formą wykończenia podłóg. W naszym salonie gwarantujemy szeroki wybór barw i dekorów paneli podłogowych w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta to panele firm: Quick-Step, Moduleo, Pergo, Parador, Premium Floor, Tarkett oraz Faus.

Podłogi drewniane w salonie DDD Mińsk Mazowiecki

Podłogi drewniane to przede wszystkim trwałość i naturalny klimat. Zapewniamy szerokie możliwości wyboru, fachowego doradztwa, profesjonalnego montażu. Dostępne podłogi firm: Walczak, Jawor, Baltic Wood.

Szeroka oferta drzwi w Mińsku Mazowieckim

Przygotowana przez nas ekspozycja to drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, w tym wiele nowości. Oferta dająca pełen przegląd propozycji od wszystkich czołowych dostawców na rynku. Oferujemy drzwi: Pol-Skone, DRE, Invado, Vivento, KR Center oraz Wiatrak.

Akcesoria do drzwi – Mińsk Mazowiecki

To one decydują o ostatecznym wyglądzie pomieszczenia. Szeroki wybór kształtów i rodzajów wśród klamek, zamków, wkładek, listew, podkładów. Akcesoria: Largus, Mardom Decor, Enger, Tupai, Gamet, SiApre, Metal Bud.

Dane kontaktowe
ul. Warszawska 34a,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Pn-Pt: 9:00-18:00
Sb: 9:00-14:00
Nasi montażyści

Profesjonalny montaż wymaga doświadczenia i umiejętności, dlatego realizujemy go wyłącznie Autoryzowanymi Grupami Montażowymi.

Współpracujące z DDD Mińsk Mazowiecki grupy montażowe posiadają autoryzację producentów i dostawców podłóg oraz drzwi. Zakup towarów z usługą montażu to nie tylko niższa stawka podatku VAT- 8% zamiast 23% w przypadku zakupu samego towaru, lecz również gwarancja prawidłowego i profesjonalnego montażu.

Kupując towar z usługą montażu otrzymujesz:

  • Bezpłatny pomiar pomieszczeń w przypadku paneli/podłóg oraz otworów drzwiowych w przypadku drzwi
  • Doradztwo w zakresie doboru akcesoriów do drzwi, podłóg i paneli
  • Fachowo przygotowaną wycenę
  • Zgodny ze wszystkimi standardami i zaleceniami producentów montaż wraz z gwarancją na wykonaną usługę