Strona główna >> ​Warunki użytkowania

​Warunki użytkowania

1. Właścicielem i zarządcą Strony internetowej www.ddd.com.pl jest DDD Dobre Dla Domu sp. z o.o. Strona ta może być wykorzystywana przez użytkowników sieci Internet jedynie w charakterze informacyjnym.

2. Wszelkie materiały, zdjęcia ,teksty, projekty graficzne, znaki handlowe i inne elementy strony chronione są krajowymi i międzynarodowymi prawami autorskimi. DDD jest jedynym podmiotem mogącym wpływać na treść strony oraz na zmiany jej elementów – DDD nie udziela użytkownikom strony praw do znaków towarowych, praw autorskich i innych praw własności intelektualnej dotyczących zamieszczonych na stronie materiałów.

3. Materiały zamieszczone na stronie mogą zwierać błędy, nieścisłości i przeoczenia. DDD nie gwarantuje pełnej dokładności i kompletności materiałów, w szczególności nie odpowiada za pomyłki w wyświetlaniu i konfigurowaniu cen na stronie.

4. Strona internetowa prezentuje produkty dostępne w sklepach sieci DDD Dobre Dla Domu. Ceny produktów podane na stronie są cenami maksymalnymi i każdy sklep może je dowolnie obniżać. Ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.
 

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.