path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi przeszklone Simple O2

ID: DRZ-POL-SIMPLE-02
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Sugerowana cena detaliczna
1701,09 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Simple 02 / Pol-Skone

Drzwi Simple 02 – klasyczna biel w Twoim domu

Biel to uniwersalna barwa, ktora sprawdza się świetnie w każdym pomieszczeniu i z powodzeniem sprawdza się na ścianach, meblach czy podłogach. Nie dziwi więc coraz większa oferta drzwi wewnętrznych w tym kolorze. Spośrod wielu modeli wyrożnia się ten z kolekcji firmy Pol-Skone. Solidne, trwałe i bardzo ładne – tak w skrocie można scharakteryzować drzwi Simple 02.

Rozwiń opis

Simple 02 – drzwi wewnętrzne o solidnej konstrukcji

Konstrukcja drzwi Simple 02 składa się z drewnianego ramiaka obłożonego płytami HDF. Wypełnienie to warstwa stabilizacyjna o strukturze plastra miodu, bardzo popularna wśrod drzwi wewnętrznych z tego segmentu. Jeśli zależy Ci na jeszcze solidniejszym egzemplarzu, możesz zamowić inne wypełnienie – płytę wiĂłrową albo płytę pełną, za ktorą trzeba już jednak dopłacić.

Tym, co wyrożnia Simple 02 spośrod innych podobnych produktow, są delikatne frezowania, ktore mają pełnić funkcję dekoracyjną. Znajdują się one na powierzchni skrzydła, przebiegają poziomo i robią fantastyczne wrażenie zwłaszcza w połączeniu z szybą, w ktorą wyposażony jest opisywany model drzwi od Pol-Skone. Jest ona wykonana z mlecznego szkła hartowanego o grubości 4 mm.

Skrzydło i ościeżnica wykończone są farbą akrylową w białym kolorze z palety RAL i NCS. Co ważne, farba jest produktem ekologicznym, stworzonym z myślą o środowisku i o tym, by możliwie niwelować szkodliwe skutki. To doskonała wiadomość dla osob, ktorym bliskie jest proekologiczne podejście.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji