path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Simple 00

ID: DRZ-POL-SIMPLE-00
Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Sugerowana cena detaliczna
1143,90 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Simple 00 / Pol-Skone

Drzwi wewnętrzne Disting Simple 00 – nowoczesny model do minimalistycznych pomieszczeń

Proste, śnieżnobiałe, uniwersalne i… bardzo modne! Takie są drzwi wewnętrzne Simple 00. Koniecznie zwroć na nie uwagę, jeśli poszukujesz dobrego rozwiązania do nowoczesnego wnętrza.

Rozwiń opis

Drzwi Simple 00 pochodzą z kolekcji Simple od marki Pol-Skone – cenionego polskiego producenta. Model standardowo występuje w kolorze białym i w takiej właśnie wersji idealnie pasuje do modernistycznych czy minimalistycznych domow i mieszkań.

Białe drzwi Simple 00 – modne i funkcjonalne
Simple 00 to skrzydło drzwiowe o nowoczesnym wzornictwie; znajdzie jednak zastosowanie rownież w klasycznych wnętrzach. Drzwi są zbudowane z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema przestrzennymi płytami. Ich powierzchnia została pokryta ekologiczną farbą akrylową – w standardzie białą, a w innych wersjach także innymi kolorami z palet RAL i NCS.

Zastanawiasz się nad tym, czy białe drzwi to dobry pomysł? To kolor ponadczasowy, dlatego nadaje się do większości stylow budownictwa i wystroju wnętrz. Do tego rozjaśnia pomieszczenia i optycznie je powiększa, a także daje poczucie czystości i świeżości.

Parametry produktu

Typ

wewnętrzne

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

lewe, prawe

Wymiary

60 – 110 cm

Przeszklenie

Marka

Wykończenie

malowane

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji