Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> Krono XONIC - nowość w podłogach winylowych

Krono XONIC - nowość w podłogach winylowych

2015-08-18

Podłogi winylowe (LVT) zyskują coraz większą popularność w naszym kraju. Dziś jest to jeszcze produkt, który budzi wiele pytań, ale prawda jest taka, że oferta ta prędzej, czy później zaistnieje mocno na naszym rynku.  Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje, które przybliżą Państwu ofertę podłóg winylowych KRONO XONIX marki KRONOPLUS. 

1. Podłogi KRONO XONIC w swojej budowie i technologii produkcji posiadają ponad 10 innowacyjnych patentów, które zapewniają jej spełnienie najwyższych (niemieckich) wymogów.
2. Podłogi KRONO XONIC, to podłogi już sprawdzone na rynkach w Niemczech i Słowacji, które zweryfikowały  jakość KRONO XONIC.
3. Podłoga KRONO XONIC posiada najwyższy parametr klasy użyteczności (34).
4. Podłoga KRONO XONIC jest w pełni wodoodporna. Można ją stosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i wodę (łazienki, pomieszczenie użyteczności publicznej).
5. Podłoga KRONO XONIC charakteryzuje się duża stabilnością wymiarów. Wg testów wytrzymałość na temperaturę sięga 70 °C.
6. Podłoga dzięki swojej budowie ma właściwości wyciszająca (minimalizacja efektu chodzenia).
7. Wzór w podłodze KRONO XONIC jest nanoszony metodą nadruku cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 2600 dpi (rozdzielczość HD). Nadruk jest robiony bezpośrednio na deskę, dzięki czemu uzyskuje się najwyższą ostrość i głębię dekoru.
8. Zastosowany algorytm nadruku sprawia, że powtórzenie wzoru na desce nie powinno wystąpić na powierzchni 15 m2.
9. Podłoga jest odporna na plamy i wgniecenia. Dodatkowo zastosowano ochronę przed zarysowaniami Microscratch Protect. Niezależnie od tych parametrów zawsze zaleca się zabezpieczenie poprzez nakładki filcowe pod meble i odpowiednie zabezpieczenia chroniące podłogę przed kółkami foteli.
10. Powierzchnia podłogi jest antypoślizgowa (R9).
11. Podłoga posiada gwarancję 30 lat na zastosowania domowe i 5 lat na zastosowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej.
12. Podłoga posiada właściwości antybakteryjne (powłoka antybakteryjna A.B.C. -  Anti Bacterial Coating).
13. Podłoga KRONO XONIC jest montowana w systemie bezklejowym TOP CLIC (podłoga pływająca).
14. Podłoga nie wymaga stosowania dodatkowego podkładu.
15. Podłoga nie wymaga stosowania folii paroizolacyjnej.
16. Wymagania dla podłoża dla podłóg KRONO XONIC, to maksymalna odchyłka (nierówność) wynosząca 2 mm na długości 1 mb.
17. Podłoga KRONO XONIX wymaga zastosowania dylatacji 10 mm przy ścianach. W pomieszczeniach gdzie występuje wilgoć/woda szczeliny dylatacyjne muszą zostać zabezpieczone przed wniknięciem wody pod podłogę.
18. Podłogę można montować na elektrycznym i wodnym ogrzewaniu podłogowym.

źródło: Krono Original

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.