Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> Sara Eco - system ruchomej ściany

Sara Eco - system ruchomej ściany

2015-07-31

Wyobraźmy sobie drzwi tak doskonale dostosowane do wystroju wnętrza, że wręcz niewidoczne. Drzwi, które tworzą jedność ze ścianą.

Uzyskanie takiego efektu jest możliwe, gdy zamiast klasycznych drzwi wybierzemy system SARA ECO z firmy DRE. Skrzydło tych drzwi licuje się z powierzchnią ściany, nie odstaje od jej powierzchni, ponieważ drzwi pozbawione są futryny oraz zewnętrznych zawiasów, co przy odpowiednim wykończeniu tworzy wizualny efekt ruchomej ściany. Skrzydło jest tak przygotowane, że można mu w łatwy sposób nadać fakturę ściany, czyli okleić tapetą, nakleić lustro, pomalować, zatynkować, okleić sztukaterią itp. według indywidualnego projektu.

Niewidoczne drzwi całkowicie zmieniają krajobraz domu, zwane są drzwiami szytymi na miarę, dzięki nim Klient może uzyskać idealnie skomponowane wnętrze. Zwolennikom minimalizmu dają upragnioną czystą architektoniczną przestrzeń bez zbędnych bodźców. A we wnętrzach klasycznych lub historycznych dają możliwość połączenia tradycyjnych form zdobniczych i nowoczesnej technologii.

źródło: DRE

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.