Strona główna >> Nowości - lista artykułów >> Seria PVD - nowość w ofercie marki Tupai

Seria PVD - nowość w ofercie marki Tupai

2021-10-01

SERIA PVD – NOWOŚĆ W OFERCIE MARKI TUPAI
Seria PVD to efekt poszukiwania wykończenia, które będzie niezwykle trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. To również odpowiedź marki Tupai na coraz większe oczekiwania swoich odbiorców. W dosłownym tłumaczeniu PVD czyli Physical Vapour Deposition oznacza osadzanie powłoki z fazy gazowej. Ten innowacyjny technologicznie proces polega na nakładaniu powłok w zupełnej próżni, w temperaturze kilkuset stopni Celsjusza bez ingerencji w skład chemiczny materiału. W jego efekcie powstaje klamka o wyjątkowej powłoce i oryginalnej, głębokiej barwie. Ma gwarancję wysokiej odporności na utlenianie, zużycie powłoki, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne. O zwiększonej wytrzymałości klamek z serii PVD świadczy również fakt, że mają one wydłużony okres gwarancyjny do 5 lat.
 
Z kolekcji PVD w ofercie Tupai Polska dostępne są 4 modele w dwóch kolorach tj. PVD miedź matowa (160), PVD miedź polerowana (161). Modele dostępne na naszym stanie magazynowym, to najchętniej wybierane klamki na rozetach 5S, zarówno okrągłej, jak i kwadratowej:
• 3095 5SQ
• 4002 5S
• 4002 5SQ
• 4007 5SQ
Pełna oferta PVD dostępna w Tupai Portugalia obejmuje natomiast kilka dodatkowych modeli oraz kolorów - PVD antracyt (162), PVD nikiel satyna (163), PVD złoto (50). Wszystkie dostępne na zamówienie specjalne.
 
fot. TUPAI, klamki do drzwi

klamki Tupai klamki Tupai klamki Tupai klamki TupaiOprócz wysokiej jakości powłoki, klamki z serii PVD posiadają charakterystyczne dla marki Tupai wyróżniki takie jak:
• solidny mechanizm oparty na sprężynach samopoziomujących, który zapobiega opadaniu rękojeści,
• najwyższa klasa wytrzymałości mechanizmów - gwarancja 200 tysięcy cykli,
• łatwy montaż na tzw. „klik”,
• estetyczny wygląd, dzięki ukryciu wszystkich elementów montażowych,
• możliwość dostosowania klamek do drzwi o grubości do 60mm,
• rozety WC dostępne w wersji 4mm, 6mm oraz do drzwi o grubości 36-60mm.
 
Źródło: Tupai

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>