path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 29 sklepach

Drzwi przeszklone Nova – Cell 30

ID: DRZ-DRE-NOVA-30
Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Ościeżnice

ościeżnica prosta, ościeżnica regulowana

Marka

Sugerowana cena detaliczna
1399,74 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Nova – Cell 30 / DRE

Wewnętrzne drzwi Nova – Cell 30 imitujące beton i miedź

Są wnętrza, ktore potrzebują mosiężnych drzwi. Nowoczesne, industrialne rozwiązania niekoniecznie lubią się z klasycznymi drewnianymi detalami. Z pozoru nieco surowe i chłodne wykończenie materiałami imitującymi beton przykuwa uwagę i nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. To właśnie z myślą o takich aranżacjach marka DRE zaprojektowała drzwi Nova – Cell 30. Wykończone dekorem w kolorze betonu lub miedzi antycznej, będą doskonałym dopełnieniem każdej nowoczesnej stylizacji wnętrz.

Rozwiń opis

Klasyczne, a jednocześnie nowoczesne. Mosiężne, a jednocześnie lekkie. Drzwi DRE Nova – Cell 30 to innowacyjna propozycja kreatywnego projektowania domowej przestrzeni. Wykonane z drewna sosnowego o grubości 3 lub 4 mm, z wypełnieniem w kształcie plastra miodu i szybą MAT DRE 4 mm – dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji każdego wnętrza. Wybierz je, jeśli szukasz solidnych drzwi do niedużej kawalerki w stylu industrialnym albo do swojego nowego biura. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nowoczesność przeplata się z surowością.

Parametry produktu

Kolekcja

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Ościeżnice

ościeżnica prosta, ościeżnica regulowana

Marka

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne z tej kolekcji