Drzwi wewnętrzne Invado Norma Decor

Kolekcja drzwi Invado Norma Decor to kwintesencja klasyki w nowoczesnym wydaniu. Łączy w sobie ponadczasowe wzornictwo z bogatą kolorystyką i różnorodnością frezowań, oferując szeroki wachlarz możliwości dopasowania do każdego wnętrza, nadając mu przy tym elegancji i ponadczasowego charakteru.

Invado Norma Decor: Klasyka i elegancja w Twoim domu

Drzwi Invado z kolekcji Norma Decor charakteryzują się klasycznymi frezowaniami, które nadają im elegancki i ponadczasowy charakter. Dostępne są w szerokiej gamie, aż 30 kolorów, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, co pozwala na dopasowanie ich do każdego wnętrza. Drzwi pokryte są okleiną odporną na zarysowania, co zapewnia długotrwały, nienaganny wygląd skrzydeł drzwiowych. W przypadku modeli przeszklonych dostępne są szyby od mlecznych po ornamentowe, dzięki nim zapewniasz sobie prywatność, dopasowując drzwi do charakteru wnętrza.

Do produkcji drzwi Norma Decor wykorzystywane są najwyższej jakości materiały, rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne to „plaster miodu” lub opcjonalnie płyta wiórowo-otworowa, takie rozwiązanie gwarantuje ich trwałość i niezawodność. W kolekcji Norma Decor znajdziesz drzwi skrzydłowe, przesuwne i dwuskrzydłowe, co pozwala na dopasowanie ich do różnych potrzeb.

Poznaj eleganckie drzwi wewnętrzne z kolekcji Norma Decor

Drzwi Invado Norma Decor to idealny sposób na dodanie każdemu wnętrzu eleganckiego i ponadczasowego charakteru. Materiały, z których zostały wyprodukowane, gwarantują ich długą żywotność, nawet jeżeli będą bardzo intensywnie użytkowane. W kolekcji Norma Decor znajdziesz drzwi w różnych rozmiarach, kolorach i konfiguracjach – są tu modele pełne i przeszklone, co pozwala na dopasowanie ich do różnych potrzeb.

Ponad 30 kolorów do wyboru, od klasycznych bieli i brązów, po modne szarości i grafit, pozwala na dopasowanie drzwi do każdego wnętrza. W kolekcji znajdziesz drzwi skrzydłowe, przesuwne i dwuskrzydłowe, odpowiadające na różne potrzeby aranżacyjne. Dodatkowo można je spersonalizować, dobierając okucia, klamki i szyby, tworząc niepowtarzalny wygląd.

Drzwi Invado Norma Decor to coś więcej niż zwykłe drzwi. To połączenie klasyki i nowoczesności, komfortu i bezpieczeństwa, a także szerokich możliwości aranżacyjnych. To idealny wybór dla osób, które pragną stworzyć w swoim domu eleganckie i ponadczasowe wnętrze.