Panele Podłogowe Krono Original Castello

Krono Original Castello

Podłoga to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pomieszczenia. Jeżeli chcesz cieszyć się eleganckim wyglądem podłóg naturalnych, a jednocześnie nie mieć problemów w utrzymaniu czystości i konserwacji, koniecznie zwróć uwagę na wyjątkową kolekcję Castello od Krono Original. Naturalny charakter podłogi przywodzi na myśl prawdziwe deski podłogowe ozdobione rustykalną strukturą. Castello to propozycja dla osób ceniących naturalną prostotę.

Poznaj znakomite podłogi Catello

Marka Krono Original od blisko trzech dekad cieszy się zaufaniem klientów, a dzieje się tak między innymi dlatego, że panele laminowane z kolekcji takich jak Castello Classic perfekcyjnie oddają naturalny charakter podłogi. Projektantom udało się uzyskać niezwykle realistyczną strukturę, którą możesz dosłownie poczuć, podłogi Castello są właściwie nie do odróżnienia od podłóg naturalnych. Przy tym pozostają łatwe w utrzymaniu czystości, są odporne na wilgoć, zadrapania i działanie innych czynników zewnętrznych.

Panele podłogowe Krono Original Castello to idealny wybór dla osób, ceniących sobie realistyczną rustykalną strukturę, którą charakteryzują się prezentowane modele. Seria Castello to kolory wzorowane na naturalnym drewnie, znajdziesz tu na przykład Dąb Skydive, Dąb Oregon czy Natural Cashmire Oak. Wszystkie kolory z kolekcji Castello możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej lub na żywo, w sklepach partnerskich DDD Dobre Dla Domu w całej Polsce.

Wyjątkowa kolekcja Castello do Twojego domu

Panele Krono Original Castello pozwolą Ci cieszyć się ich pięknem przez długie lata. Renomowany producent od ponad 30 lat dostarcza nam pokryć podłogowych najwyższej jakości czego świetnym przykładem jest kolekcja Castello. Laminowane panele w bardzo przekonujący sposób naśladują wygląd naturalnego drewna. Najważniejszym aspektem, który je odróżnia, jest cena, która w przypadku laminatu jest zdecydowanie niższa niż w przypadku desek z drewna. Prezentowana kolekcja wyróżnia się niezwykle realistyczną rustykalną strukturą, która doskonale imituje prawdziwe drewno, co trudno dostrzec gołym okiem.

Wybierając kolekcję Castello możesz stworzyć niepowtarzalne wnętrza, w których podłoga stanie się jedną z najważniejszych elementów dekoracji. Prezentowane panele nie wymagają szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, pozwalając cieszyć się pięknym wyglądem podłogi przez naprawdę długie lata.

Zobacz też nasze inne produkty