Strona główna >> Dołącz do Nas

Dołącz do Nas

Wypełnij formularz

DDD Dobre dla domu to sieć franczyzowa o stabilnej pozycji na polskim rynku wyposażenia wnętrz.
Tworzymy  sieć specjalistycznych salonów sprzedaży podłóg i drzwi. Działamy w 44 lokalizacjach w całym kraju. Stale umacniamy swoją pozycję na rynku i rozwijamy sieć otwierając kolejne sklepy.

Dbamy o to aby liczba naszych Klientów stale rosła – prowadzimy aktywne działania marketingowe na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym codziennie wspierając naszych Partnerów w działaniu.
Dzięki temu jesteśmy w branży znaną i rozpoznawalną marką.

Zostań naszym Partnerem! 

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Działamy w branży podłóg i drzwi od 2005 roku – w tym czasie zbudowaliśmy sieć 44 specjalistyczne salony sprzedaży. W przeważającej części działamy w systemie franczyzowym. Obecnie posiadamy 2 jednostki własne.

Stale się rozwijamy – poszukujemy nowych lokalizacji  i otwieramy kolejne sklepy. Dbamy o dobrą współpracę pomiędzy naszymi Partnerami gwarantując im wyłączność terytorialną we wspólnie ustalonym zakresie.

Dołącz do nas!

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Jeśli zostajesz naszym Partnerem – działamy wspólnie dla jak najlepszych wyników Twojego biznesu. Dołączasz do ogólnopolskiej sieci sprzedaży – korzystasz więc z przewagi jaką wypracowaliśmy zarówno w relacjach z dostawcami jak i w kontakcie z Klientem. Korzystasz z naszego doświadczenia i pozycji  - staramy się zagwarantować Ci jak najlepsze warunki handlowe, wyposażamy Twój lokal i szkolimy Twoich pracowników. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania w pracy nad naszym wspólnym sukcesem. To dzięki pracy naszych Partnerów jesteśmy dziś Specjalistami w branży wyposażenia wnętrz.

Jeśli:

 • szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes,
 • rozumiesz zasady działania systemu franczyzowego,
 • chcesz wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i siłę stabilnej sieci sprzedaży...
...zaplanuj  z  NAMI  swój  sukces!

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Dlaczego wierzymy że wspólnie uda nam się stworzyć dobrze funkcjonujący biznes?

Mamy doświadczenie, znamy branżę, w której działamy – dlatego gwarantujemy Ci:

 • atrakcyjne warunki handlowe wynegocjowane bezpośrednio z producentami,
 • niski wkład inwestycyjny Partnera Franczyzowego,
 • atrakcyjny system zatowarowania i ekspozycji – wspólnie wybieramy najbardziej aktualną i atrakcyjną dla Klientów ofertę,
 • szkolenia z zakresu sprzedaży, handlu, informacji o produktach oraz certyfikacje montażystów,
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej (sklepu, towaru, wyposażenia, zdarzeń losowych, etc.),
 • korzystne warunki obsługi transakcji bezgotówkowych,
 • wyłączność terytorialną,
 • narzędzia analityczne oraz wewnętrzną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wspomagające zarządzanie własnym biznesem,
 • otwarciową kampanię reklamową,
 • wsparcie reklamowe w dalszym okresie działania.
Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Sklepy DDD Dobre Dla Domu to pełna oferta wiodących producentów polskiego i światowego rynku wyposażenia i dekoracji wnętrz. W każdym sklepie prezentujemy bogatą ekspozycję produktów wraz z aktualnymi katalogami i wzornikami – zapewniamy Klientom kompleksową ofertę.

Dbamy o to aby dostarczać Klientom kompleksowe rozwiązania: zapewniamy transport i montaż zakupionych produktów, zajmujemy się obsługą posprzedażową – w tym także serwisem gwarancyjnym.

Wiemy czego oczekują nasi Klienci – i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, którzy pomagają naszym Klientom w stworzeniu projektów i wyborze odpowiednich materiałów.

Wiemy, że wyposażenie wnętrz na miarę marzeń naszych Klientów to trudne zadanie – oferujemy więc możliwości zakupów ratalnych aby zmniejszyć ich obciążenie finansowe.

Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom pełen zakres usług związanych z branżą podłóg i drzwi. Wiemy, że to doceniają.

Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Możesz na nas liczyć!

1. Otwieramy dla Ciebie gotowy salon sprzedaży:

 • wspólnie wybieramy najlepsze miejsce dla Twojej działalności;
 • tworzymy kompleksowy projekt wyposażenia sklepu, wraz z propozycją zatowarowania i ekspozycji – pokrywamy znaczną część kosztów aranżacji sklepu;
 • dbamy o to, aby Twój sklep był profesjonalnym salonem sprzedaży – Zespół ds. Ekspansji na miejscu nadzoruje proces otwarcia, dodatkowo sklep jest wyposażony we wszystkie niezbędne materiały marketingu handlowego.

salon kwidzyn ddd kwidzyn

 
2. Wspólnie wypracowujemy Twoją pozycję na lokalnym rynku:
 • możesz liczyć na pomoc organizacyjną i merytoryczną przy wszelkich planowanych działaniach marketingowych; wspólnie planujemy i realizujemy akcję promocyjną podczas otwarcia sklepu;
 • organizujemy ogólnopolskie kampanie reklamowe;
 • z Tobą i dla Ciebie współtworzymy projekty wszelkich materiałów marketingowych.
 
3. Wspieramy Cię w działaniu:
 • szkolimy Ciebie i Twój personel w zakresie oferty produktowej i umiejętności sprzedaży, udostępniamy narzędzia analityczne do bieżącej kontroli działania sklepu;
 • wspieramy Cię w działaniu na lokalnym rynku - wspólnie pracujemy nad pozyskaniem Klientów, badamy lokalne potrzeby dostosowując do nich ofertę sklepu;
 • wiemy, że każdy biznes wymaga indywidualnego podejścia – współpracujemy z Tobą codziennie i razem tworzymy najlepsze warunki działania Twojego sklepu DDD Dobre Dla Domu.

Zobacz jak otwieramy Twój sklep DDD >>> 
Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:

Krzysztof Menclewicz
tel. 797 587 324
e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych zawartych w formularzu w bazie firmy DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz.883. Dane będą wykorzystywane w celu kontaktu z Klientem wyłącznie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez firmę DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.