Strona główna >> Dołącz do Nas

Dołącz do Nas

Wypełnij formularz

DDD Dobre dla domu to sieć franczyzowa o stabilnej pozycji na polskim rynku wyposażenia wnętrz.
Tworzymy  sieć specjalistycznych salonów sprzedaży podłóg i drzwi. Działamy w 34 lokalizacjach w całym kraju. 

Dbamy o to aby liczba naszych Klientów stale rosła – prowadzimy aktywne działania marketingowe na szczeblu ogólnopolskim i lokalnym codziennie wspierając naszych Partnerów w działaniu.
Dzięki temu jesteśmy w branży znaną i rozpoznawalną marką.

Zostań naszym Partnerem! 
 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Działamy w branży podłóg i drzwi od 2005 roku – w tym czasie zbudowaliśmy sieć 34 specjalistycznych salonów sprzedaży. W przeważającej części działamy w systemie franczyzowym. Obecnie posiadamy 1 salon własny.

Stale się rozwijamy – poszukujemy nowych lokalizacji  i otwieramy kolejne sklepy. Dbamy o dobrą współpracę pomiędzy naszymi Partnerami gwarantując im wyłączność terytorialną we wspólnie ustalonym zakresie.

Dołącz do nas!
 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Jeśli zostajesz naszym Partnerem – działamy wspólnie dla jak najlepszych wyników Twojego biznesu. Dołączasz do ogólnopolskiej sieci sprzedaży – korzystasz więc z przewagi jaką wypracowaliśmy zarówno w relacjach z dostawcami jak i w kontakcie z Klientem. Korzystasz z naszego doświadczenia i pozycji  - staramy się zagwarantować Ci jak najlepsze warunki handlowe, wyposażamy Twój lokal i szkolimy Twoich pracowników. Od Ciebie oczekujemy zaangażowania w pracy nad naszym wspólnym sukcesem. To dzięki pracy naszych Partnerów jesteśmy dziś Specjalistami w branży wyposażenia wnętrz.

Jeśli:

 • szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes,
 • rozumiesz zasady działania systemu franczyzowego,
 • chcesz wykorzystać naszą wiedzę, doświadczenie i siłę stabilnej sieci sprzedaży...
...zaplanuj  z  NAMI  swój  sukces!

 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Dlaczego wierzymy że wspólnie uda nam się stworzyć dobrze funkcjonujący biznes?

Mamy doświadczenie, znamy branżę, w której działamy – dlatego gwarantujemy Ci:

 • atrakcyjne warunki handlowe wynegocjowane bezpośrednio z producentami,
 • niski wkład inwestycyjny Partnera Franczyzowego,
 • atrakcyjny system zatowarowania i ekspozycji – wspólnie wybieramy najbardziej aktualną i atrakcyjną dla Klientów ofertę,
 • szkolenia z zakresu sprzedaży, handlu, informacji o produktach oraz certyfikacje montażystów,
 • atrakcyjne warunki ubezpieczenia majątkowego oraz odpowiedzialności cywilnej (sklepu, towaru, wyposażenia, zdarzeń losowych, etc.),
 • korzystne warunki obsługi transakcji bezgotówkowych,
 • wyłączność terytorialną,
 • narzędzia analityczne oraz wewnętrzną platformę wymiany wiedzy i doświadczeń wspomagające zarządzanie własnym biznesem,
 • otwarciową kampanię reklamową,
 • wsparcie reklamowe w dalszym okresie działania.
Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Sklepy DDD Dobre Dla Domu to pełna oferta wiodących producentów polskiego i światowego rynku wyposażenia i dekoracji wnętrz. W każdym sklepie prezentujemy bogatą ekspozycję produktów wraz z aktualnymi katalogami i wzornikami – zapewniamy Klientom kompleksową ofertę.

Dbamy o to aby dostarczać Klientom kompleksowe rozwiązania: zapewniamy transport i montaż zakupionych produktów, zajmujemy się obsługą posprzedażową – w tym także serwisem gwarancyjnym.

Wiemy czego oczekują nasi Klienci – i wychodzimy naprzeciw ich potrzebom. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, którzy pomagają naszym Klientom w stworzeniu projektów i wyborze odpowiednich materiałów.

Wiemy, że wyposażenie wnętrz na miarę marzeń naszych Klientów to trudne zadanie – oferujemy więc możliwości zakupów ratalnych aby zmniejszyć ich obciążenie finansowe.

Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom pełen zakres usług związanych z branżą podłóg i drzwi. Wiemy, że to doceniają.

Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Możesz na nas liczyć!

1. Otwieramy dla Ciebie gotowy salon sprzedaży:

 • wspólnie wybieramy najlepsze miejsce dla Twojej działalności;
 • tworzymy kompleksowy projekt wyposażenia sklepu, wraz z propozycją zatowarowania i ekspozycji – pokrywamy znaczną część kosztów aranżacji sklepu;
 • dbamy o to, aby Twój sklep był profesjonalnym salonem sprzedaży – Zespół ds. Ekspansji na miejscu nadzoruje proces otwarcia, dodatkowo sklep jest wyposażony we wszystkie niezbędne materiały marketingu handlowego.

salon kwidzyn ddd kwidzyn

 
2. Wspólnie wypracowujemy Twoją pozycję na lokalnym rynku:
 • możesz liczyć na pomoc organizacyjną i merytoryczną przy wszelkich planowanych działaniach marketingowych; wspólnie planujemy i realizujemy akcję promocyjną podczas otwarcia sklepu;
 • organizujemy ogólnopolskie kampanie reklamowe;
 • z Tobą i dla Ciebie współtworzymy projekty wszelkich materiałów marketingowych.
 
3. Wspieramy Cię w działaniu:
 • szkolimy Ciebie i Twój personel w zakresie oferty produktowej i umiejętności sprzedaży, udostępniamy narzędzia analityczne do bieżącej kontroli działania sklepu;
 • wspieramy Cię w działaniu na lokalnym rynku - wspólnie pracujemy nad pozyskaniem Klientów, badamy lokalne potrzeby dostosowując do nich ofertę sklepu;
 • wiemy, że każdy biznes wymaga indywidualnego podejścia – współpracujemy z Tobą codziennie i razem tworzymy najlepsze warunki działania Twojego sklepu DDD Dobre Dla Domu.

Zobacz jak otwieramy Twój sklep DDD >>> 
Zostań naszym Partnerem!

 

Kontakt:
Tomasz Michalak
tel. 797 587 324 

e-mail: rozwoj@ddd.com.pl

Wypełnij  formularz

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>