Gotowy pomysł na biznes w branży wnętrzarskiej

Sprawdzony model biznesowy na polskim rynku od blisko 20 lat posiada sieć sklepów franczyzowych DDD Dobre Dla Domu. Zastanawiasz się jaki biznes opłaca się otworzyć? Sprawdź gotowy pomysł na sklep z podłogami, drzwiami oraz akcesoriami wykończeniowymi.

Sklep DDD Piotrków Trybunalski

Podłogi i drzwi zawsze się sprzedają

Produkty wyposażenia wnętrz takie jak podłogi, drzwi czy akcesoria wykończeniowe np. sztukateria, listwy lub ostatnio modne lamele ścienne doskonale wpasowują się w potrzeby rynku wykończenia wnętrz, w Polsce. Salony DDD Dobre Dla Domu posiadają klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych np. inwestorów, deweloperów z branży nieruchomości. Umiejętność dotarcia do klienta z ofertą oraz profesjonalne doradztwo oparte na merytorycznej branżowej wiedzy i doświadczeniu, pozwala na wzmacnianie wizerunku i zaufania do marki DDD na lokalnym rynku. Wiedza, kompetencje oraz profesjonalizm to wachlarz cech, dzięki którym wiele naszych sklepów franczyzowych odniosło niebywały sukces. Doskonałym przykładem jest np. właściciel 4 sklepów franczyzowych DDD w północnej Polsce. To Radosław Chabowski, który od wielu lat z pozwodzeniem prowadzi i rozwija swoje sklepy DDD Dobre Dla Domu w Gdańsku, Rumi, Elblągu oraz Tczewie.

Jestem przekonany, że umiejętności biznesowe połączone z wiedzą branżową, profesjonalnym podejściem do klienta oraz umiejętnością indywidualnego podejścia do każdego z nich, to przepis na sukces. Nawet w sytuacji zawirowań na rynku nieruchomości i wykończenia wnętrz, każdy z naszych sklepów nieprzerwanie generuje zyski. To efekt umiejętności dopasowywania się do zmieniających wymagań rynku” – mówi Radosław Chabowski, właściciel 4 sklepów franczyzowych DDD Dobre Dla Domu.

Radosław Chabowski - właściciel 4 sklepów franczyzowych DDD
Radosław Chabowski - właściciel 4 sklepów franczyzowych DDD
Sklep DDD Gdańsk
Sklep DDD Gdańsk
Ekspozycja drzwi i podłóg
Ekspozycja drzwi i podłóg

Jeden z pierwszych salonów sprzedaży w sieci DDD znajduje się w centrum Lublina. Właściciel z powodzeniem prowadzi ten sklep od ponad dekady.

Świetnym pomysłem na biznes okazało się prowadzenie salonu sprzedaży DDD Dobre Dla Domu w Lublinie. Mamy dobrą lokalizację w centrum handlowym Gala. Na brak klientów nigdy nie mogliśmy narzekać. Jeżeli ktoś chciałby dostać gotowy pomysł na firmę, to z pewnością sklep DDD Dobre Dla Domu to inwestycja godna rozważenia. – mówi Tomasz Mazurek, właściciel sklepu franczyzowego DDD Dobre Dla Domu, z Lublina.

Własny sklep z marką DDD Dobre Dla Domu, to także świetny pomysł na kobiecy biznes. Wśród franczyzobiorców są też kobiety sukcesu, które potrafią łączyć kilka biznesów jednocześnie. Jedną z nich jest projektantka wnętrz Monika Serbista z Ciechanowa.

Sklep DDD Dobre Dla Domu, to genialny pomysł na biznes, który się opłaca. Kiedyś zastanawiałam się jaki biznes otworzyć w moim mieście, mając już doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz jako projektantka. Gdy przeanalizowałam ofertę franczyzową przekonałam się, że to dobry pomysł na własną firmę. – mówi Monika Serbista, właścicielka salonu sprzedaży DDD w Ciechanowie.

Monika Serbista - właścicielka sklepu DDD Ciechanów
Monika Serbista - właścicielka sklepu DDD Ciechanów
Salon sprzedaży DDD w Ciechanowie
Salon sprzedaży DDD w Ciechanowie

Kolejnym doskonałym przykładem jest Edyta Sokołowska, która swoją ścieżkę kariery rozpoczynała jako księgowa oraz właścicielka biura rachunkowego, decydując się później także na kolejny biznes z branży wyposażenia wnętrz.

Sklep DDD Dobre Dla Domu w Łomży, to taki nasz rodzinny biznes, który doskonale prosperuje na lokalnym rynku już od paru dobrych lat. Mamy zaufany i sprawdzony zespół, potrafimy się zgrać, dlatego nasz sklep jest chętnie polecany przez klientów. – mówi Edyta Sokołowska właścicielka salonu sprzedaży DDD Dobre Dla Domu w Łomży.

Poznaj sposób na dochodowy biznes

Franczyza w Polsce jest chętnie wybieranym rozwiązaniem. To genialny pomysł na własny biznes, ponieważ franczyzobiorca dostaje gotowy projekt sklepu. Jako franczyzodawca zapewniamy niezbędne narzędzia do zarządzania, narzędzia analityczne, szkolenia, wsparcie specjalistów IT, marketingu itp., atrakcyjne warunki handlowe i wiele więcej. Sieć salonów sprzedaży DDD Dobre Dla Domu posiada spore grono partnerów franczyzowych, którzy świetnie rozwinęli swoje biznesy na lokalnym rynku, wzmocnili widoczność marki DDD, poszarzając grono zadowolonych klientów. Nawet podczas trudnych okresów na rynku, zbudowana wcześniej silna pozycja marki w danej lokalizacji pozwoliła generować stałe zyski z prowadzonej działalności. Dzięki współpracy np. z deweloperami, biurami nieruchomości, architektami oraz sprawdzonymi i profesjonalnymi montażystami, marka DDD stała się rozpoznawalna i polecana. Dzięki wypracowanym kanałom dotarcia do klientów, nasi partnerzy franczyzowi mogli liczyć na stały napływ klientów.

Ponadto, nie bez znaczenia są także lokalnie prowadzone działania PR-owe oraz mające charakter społecznej odpowiedzialności biznesu takie jak wspieranie drużyn sportowych, fundacji charytatywnych itp.  To nieoceniona wartość marki DDD Dobre Dla Domu.

Nasze wsparcie dla Twojego biznesu

Dobry biznes to taki, który jest dobrze zaplanowany, zorganizowany i nastawiony na rozwój oraz osiąganie założonych celów. Dlatego te elementy doskonale wpasowują się w nasz model biznesu franczyzowego. Wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz pozwoliło nam wypracować sprawdzony pomysł na biznes w Polsce, czyli sklep franczyzowy z branży wyposażenia wnętrz. Przez cały czas prowadzenia biznesu pod marką DDD, możesz korzystać z naszego wsparcia, które zapewniamy na każdym etapie prowadzenia działalności. Dobranie odpowiednich narzędzi marketingowych oraz zbudowanie skutecznej strategii marketingowej dla Twojego salonu pozwoli na osiąganie kolejnych celów biznesowych z marką DDD oraz dotarcie do potencjalnych klientów. Prowadzenie własnego biznesu pod marką DDD możesz zacząć od przygotowania odpowiedniego planu, ale w tym z pewnością możemy Ci pomóc.

Zorganizujemy wspólnie Twój salon sprzedaży DDD Dobre Dla Domu. Współfinansujemy także wszelkie działania marketingowe, które razem zaplanujemy na twojego sklepu.

Szukasz pomysłu na sprawdzony biznes? Poznaj naszą propozycję sklepu franczyzowego! Zapewniamy:

  • korzystne warunki handlowe
  • szeroką ofertę asortymentową;
  • indywidualne szkolenia
  • wyłączność lokalizacji
  • wsparcie i doradztwo
  • narzędzia analityczne i wspomagające zarządzanie
  • profesjonalny system sprzedaży.

Zaplanuj z NAMI swój SUKCES!

Postaw na silną markę franczyzową

Od prawie 20 lat tworzymy markę DDD Dobre Dla Domu, która posiada pełną ofertę wiodących producentów polskich i zagranicznych z rynku wyposażenia wnętrz. Każdy salon sprzedaży prezentuje szeroką gamę produktów zgodnych z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, dostarczając klientom panele podłogowe, podłogi drewniane, podłogi winylowe, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz akcesoria wykończeniowe, takie jak listwy, lamele i wszelkiego rodzaju sztukaterię. Jeżeli przykładasz wagę do jakości obsługi klienta, chcesz poszerzać wiedzę z branży wyposażenia wnętrz oraz rozwijać się biznesowo, model franczyzy DDD Dobre Dla Domu to doskonały pomysł własny biznes.

Sprawdź jak może wglądać Twój Sklep z podłogami i drzwiami

Zobacz sklepy DDD Dobre Dla Domu. Poznaj szczegóły oferty franczyzy DDD Dobre Dla Domu i umów się na niezobowiązujące spotkanie. Zadzwoń lub napisz: rozwoj@ddd.com.pl

Sklep DDD Brzesko
Sklep DDD Brzesko
Sklep DDD Limanowa
Sklep DDD Limanowa
Sklep DDD Piotrków Tryb
Sklep DDD Piotrków Tryb
Punkt Obsługi Klienta
Punkt Obsługi Klienta
Ekspozycja Drzwi DRE
Ekspozycja Drzwi DRE
Ekspozycja drzwi
Ekspozycja drzwi
Ekspozycja drzwi wewnętrznych
Ekspozycja drzwi wewnętrznych
Drzwi DRE
Drzwi DRE