path2
Projekt i montaż
porady-1
Porady architekta
taniej
Taniej z montażem
Shape (1)
Odbiór za 0 zł w 33 sklepach

Drzwi wewnętrzne Ena 0

ID: DRZ-DRE-ENA-0
Kolekcja

Ena

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Tak

Producent

Sugerowana cena detaliczna
904,05 /szt
Chcesz zobaczyć ten produkt w sklepie?
Cechy i właściwości

Drzwi wewnętrzne Ena / DRE

Drzwi wewnętrzne Ena, zostały wyprodukowane z wyjątkową precyzją oraz starannością. Cechuje je wytrzymałość i solidność, a to dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałow. Ten model drzwi sprawdzi się zarowno w mieszkaniach, jak i w pokojach hotelowych, biurach oraz niewielkich pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Rozwiń opis

Drzwi wewnętrzne Ena są idealne do wnętrz w rożnych stylach. Drzwi cechują się nie tylko jakością wykonania, wyrożniają się także prostym, eleganckim i ponadczasowym designem, dzięki czemu pasują do wnętrz urządzonych w rożnych stylach aranżacyjnych. Można je wstawić do pomieszczeń minimalistycznych, nowoczesnych, skandynawskich, wnętrz prowansalskich i toskańskich. Świetnie sprawdzą się też w mieszkaniach, ktore nawiązują do stylistyki minionych epok, np. vintage czy shabby chic. Ena to drzwi, ktore doskonale uzupełnią każde wnętrze!

Parametry produktu

Kolekcja

Ena

Dostępne kierunki otwierania

prawe, lewe

Wymiary

60 – 100 cm

Przeszklenie

Tak

Producent

Usługi
Montaż
Montaż z DDD to gwarancja profesjonalnej instalacji zakupionych produktów. Realizowany jest tylko przez certyfikowane grupy montażowe.
Pomiar
Usługa pomiaru pozwala na uniknięcie problemów z niedokładnym obliczeniem ilości potrzebnych paneli, podłóg lub odpowiednich wymiarów skrzydeł drzwiowych.
Dostawa
Koszt dowozu zamówionego towaru ze sklepu jest ustalany indywidualnie – zależy od rodzaju, wymiarów, ilości i masy zamówionych produktów.
Promocje
W salonach DDD możesz zawsze liczyć na znalezienie najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej
Inne modele z tej kolekcji