Strona główna >> Zainspiruj się - lista artykułów >> Kolekcja Aversa – nowość 2021

Kolekcja Aversa – nowość 2021

2021-04-07 08:45

Kolekcja skrzydeł modułowych Aversa to doskonałe połączenie surowej geometrii z czarnymi dodatkami w postaci ościeżnicy i klamki. Dzięki takiemu zestawieniu drzwi Aversa doskonale odnajdą się we wnętrzach minimalistycznych, czy tych z akcentami industrialnymi. Nie oprą się im również wielbiciele natury. Pięknie skomponują się z bielą, szarością, czernią, granatem czy surową cegłą.
 
Drzwi Aversa dostępne są w dwóch wersjach. Wersji pełnej oraz, jeśli zależy nam na doświetleniu pomieszczenia lub wprowadzeniu dodatkowego aranżacyjnego akcentu, w wersji z pionowym przeszkleniem.
 

drzwi Aversa 1 drzwi Aversa 2Rodzaje oklein i kolorystyka drzwi w kolekcji Aversa dostępne są w 5 rodzajach oklein: ENDURO, ENDURO 3D, ENDURO PLUS, ECO-FORNIR FORTE oraz ECO-FORNIR laminat CPL, w łącznie 21 kolorach. Okleinę dobieramy zwracając uwagę na intensywność użytkowania oraz dostępność koloru, który spełni nasze oczekiwania o wymarzonym wnętrzu.
 

aranżacja drzwi Aversa
Niezbędne dodatki
Nieodłącznym elementem kolekcji Aversa jest czarna klamka, którą również znajdziemy w ofercie Invado. Klamka Spark Fit czy klamka Total-Q doskonale uzupełnią całość oraz podkreślą charakter kolekcji.
 

czarna klamka czarna klamka do drzwiCzarna ościeżnica to kropka nad i. Jak obraz nie może istnieć bez ramy tak drzwi bez ościeżnicy, a kolekcja Averso bez tej w czarnym kolorze. Dzięki niej skrzydła nabierają pełnego charakteru i stanowią zdecydowany wyróżnik wnętrza, w którym zostaną zamontowane.
 
Cena skrzydeł Aversa: od 489 zł. netto

Autor: Invado

Bądź na bieżąco

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij formularz, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Imię, Nazwisko

?

?

Adres zamieszkania

?

?

Numer telefonu

?

E-mail

?

Miasto, w którym ma zostać otwarty sklep

?

Skąd Pan/Pani dowiedział się o systemie DDD?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”)  oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu realizacji mojego zapytania / zgłoszenia.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         jest niezbędne do umożliwienia kontaktu ze mną ze strony administratora (realizacji zapytania / zgłoszenia);
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora. 
Administratorem danych osobowych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
podanie danych jest dobrowolne;
przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o., ul Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”) oraz Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. w celu przesyłania materiałów marketingowych oraz promocyjnych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany adres email i / lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny.
Zostałam / -em poinformowana / -ny, że:
·         podanie danych jest dobrowolne;
·         przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu, anonimizacji oraz żądania ich usunięcia z bazy danych administratora.
Administratorem danych jest DDD Dobre Dla Domu Sp. z .o. ul. Rolna 7 Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne

Klauzula informacyjna

Dziękujemy za wysłanie formularza!

W najbliższym czasie skontaktujemy się z Tobą.

Dziękuję

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.

>

Cenimy Twój czas !  
Zarezerwuj spotkanie w salonie w wybranym terminie! Sprawdź!

Wybierz sklep i termin >>